Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok, ha párotokkal az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha párotokkal az alábbi helyzet állna elő mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arró van szó, hogy féjem, aki 26 éves, úgy mint én, kissé nagyobb étvággyal rendelkezik, mint én, valamint sokkal szabadabb a szex terén. (Értsd.: Nem undorodik a nedvektől, a szexualitás nem csak a dugást jelenti, hanem számtalan különböző dolgot).

Én pedig sajna nem vagyok annyira jól eleresztve szexuális étvággyal, illetve könnyíteni sem szoktam rajta, hanem elküldöm hogy oldja meg magának.


Na most ezek után jött az ,hogy lebukott, hogy pasikkal beszélget, képeket és videókat cserélget magáról...intim témában, illetve beszélgetéseiben állítja ,hogy kipróbálná közösen kiverni valakivel (barátságot keres, amiben ez is benne van). Szex, orál ,iylenek kizárva, csak maszturbálás.


Hogy reagáljak, ti hogyan reagálnátok? Votl mrá valaki így?


Segítsetek csajok!


25/N



2019. máj. 26. 12:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
megcsalt, mert nem adtad meg neki amire vagyik. nem illetek ossze evyszeruen. szakits es keress olyat, akivel egyezik az etvagyatok, vagy kossetek kompromisszumot es legy bevallalosabb.
2019. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg!

Csak beszélget, de nem lép.

Elhagyás, nem opció, szeretjük egymást, és egymással képzeljük el az egész éeltünket!

Csak a szexualitás....

2019. máj. 26. 12:40
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
Kamu. Dobnám, ahogyan te is ha valóban nő lennél.
2019. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ó de jó, hogy megjöttek a "kamuzók".

Egy kérdést akartam feltenni, ezért regisztráltam.

Attól mert sok a kamus, még nem az mindenki könyörgöm!

Dobnád rögtön... szerelemről, lelki társról nem hallottál még?

2019. máj. 26. 12:42
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Hát ezek után komolyan mit vártál? Ki sem elégíted csak elküldöd h oldja meg magának? Várható volt h előbb utóbb keres magának vkit akivel kiélhet dolgokat a szexben.


A legjobb amit tehetsz h megbeszéled ezt vele. Vagy változtatsz a hozzáállásodon. Ha lusta vagy hozzá akkor hagyjátok inkább egymást, és keressetek magatoknak olyan társat akivel egyforma a ízlésetek.

2019. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze szereted, a lelkitársad stb de hiába ha nem tudod neki megadni azt amit szeretne.
2019. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Irogat.

Rlső lépés.

Meg nem tette meg :) megfogja.

Es csodalkoznak a nők , ha mrgvannak csalva ;)

Es jönnek utana a rohadt szemét , hogx mert megcsalni.

Meg stb dumaval.

Irom ezt nőkent !

2019. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó...

Persze, látom a rációt abban ,amti írsz.

DE akkor kérlek válaszolj meg egy örök kérdést.


A nő tegyen meg a pasi kedvéért olyat is ,amti nem szeret?

2019. máj. 26. 13:32
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi olyat nem kell megtenni amit te nem szeretsz !

A szex arról szól csakis olyat tegyünk ami mindkettő felnek élvezetet nyújt !

Viszont akkor köss komptomisszumot !

Ha te nem adod mrg neki, tehesse meg !

A lelkitars , és szerelem nem egyenlő a birtoklással !

Gondolkodj el ezen :)

Semmi nem kötelező !

Utolsó voltam :)

Egy nő !

2019. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

ÉRtem én, és köszönöm, hogy válaszolsz!

De tényleg az a helyzet, hogy megőrülünk egymásért érzelmileg, és szexuálisan is vonz, de az én étvágyam lényegesen kisebb, mint férjemé, plusz Ő azt a szerinte igazi szexnek nevezett dolgot szeeti ,aho ltestnedvek, nyalás után csókolózás, ilyenek, amiket én nem preferálok.

Viszont vele tudom elképzelni csaksi az éeltemet, mind szexuális téren, mint minden téren.

Nagyon hülye vagyok? Mit tegyek?

2019. máj. 26. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!