Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok, ha párotokkal az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha párotokkal az alábbi helyzet állna elő mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arró van szó, hogy féjem, aki 26 éves, úgy mint én, kissé nagyobb étvággyal rendelkezik, mint én, valamint sokkal szabadabb a szex terén. (Értsd.: Nem undorodik a nedvektől, a szexualitás nem csak a dugást jelenti, hanem számtalan különböző dolgot).

Én pedig sajna nem vagyok annyira jól eleresztve szexuális étvággyal, illetve könnyíteni sem szoktam rajta, hanem elküldöm hogy oldja meg magának.


Na most ezek után jött az ,hogy lebukott, hogy pasikkal beszélget, képeket és videókat cserélget magáról...intim témában, illetve beszélgetéseiben állítja ,hogy kipróbálná közösen kiverni valakivel (barátságot keres, amiben ez is benne van). Szex, orál ,iylenek kizárva, csak maszturbálás.


Hogy reagáljak, ti hogyan reagálnátok? Votl mrá valaki így?


Segítsetek csajok!


25/N



2019. máj. 26. 12:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Irj privit :)

Egy nő. !

2019. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyi,ha sex nem ok akkor egy idő után keres mást aki legalabb néha kiveri neki.

Ha nem opcio a szakitás akkor neked kell belehúznod.

Eddig még nem lépett...


Ami fura,hogy ez a házasság előtt nem derültki.

2019. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

Akárhogy nézzük egy kapcsolatnak nagyon fontosrésze a sex.

Ha az nem működik akkor egy idő után az egésznek vége.


Értem,hogy szerelem,lelkitárs,stb.

De mégcsak kissem vered neki.


Talán probáldki,ne utasitsd el helyből. Lehet,hogy tetszeni fog. Olyan mintaz orál amire a lányok 90% helyből fintorog aztán ráéreznek az ízére oda-vissza.

2019. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha tényleg szereted és tényleg nem tudod elképzelni mással, akkor valamit muszáj lesz engednek, mert ha ráhagyod, hogy oldja meg magának, az neked nem fog tetszeni ebben biztos lehetsz. Muszáj lesz feljebb tolni az ingerküszöböd, aminek egyik módja mondjuk egy kis iszogatás és utána álljatok neki a dolognak - egyik exemnél ezt csináltuk, pedig ő tényleg először a csipkekesztyűben fogta csak volna meg a farkam, de csak alapos fertőtlenítés után, aztán később meg már azt akarta, hogy arcára verjem és kenjem szét -. Vagy ha nem szereted a nedveket, akkor csináljátok a zuhany alatt, de muszáj lesz valamit adnod neki, pláne, hogy ő bármire képes, innentől bármit kérhetsz is, aminek csak te látod igazán hasznát. De ha kérdésed van, nyugodtan írj :) 26F
2019. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kellene látogatnod egy pszichológust. Egyáltalán nem egészséges, ahogy a szexről gondolkodsz, írsz. Undorítanak a testnedvek. Ez nem normális.


Amúgy szerintem még jól is jártál, hogy csak maszturbálna másokkal, és nem feküdt le egy nővel, aki nem undorodik saját magától.

2019. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Teljesen komoly kérdés:

Le tudnád írni mi az egészséges szexualitás, a normális aktus menete?

2019. máj. 26. 21:43
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs tankönyvi válasz, mindenkinek más a normális. Nekem előjáték (kézzel, szájjal, oda-vissza), aztán maga az aktus, élvezni épp ahová lehet, és ahová kedve van az alap. Konkrétumokat nem írtál, így nem tudhatom, hogy pontosan mi az, ami nálad normális, de mindegy is, nem ezért írtam, hogy pszichológus kellene, hanem mert jól láthatóan komoly gátlásaid vannak a szexel kapcsolatban. Lehet, hogy voltvalami rossz élményed, amit nem tudtál feldolgozni. Amit a testnedvek cseréjéről írtál, az egyértelműen jel arra, hogy valami nem okés. De az is, hogy úgy állsz a párod szükségleteihez, hogy intézze el magának.
2019. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Miért, ha nincs kedvem hozzá és nem vágyom szexre, akkor mit kezdjek párom szükségleteivel? Kötelező ilyenkor nekiesnem?
2019. máj. 26. 22:11
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező semmi. Azt csinálsz, amit akarsz. De ha így viselkedsz vele, ne csodálkozz,ha a fene nagy szerelemből fél év múlva megcsalás lesz.


Mert van olyan, hogy valakik szeretik egymást, de mondjuk nem működik az együttélés, vagy mint itt, a szex. Olyankor vagy váloztatsz, vagy elfogadod, hogy ennek vége lesz.


És egy korábbi kérdésre válaszolva: igen, néha akkor is szexel az ember a pasijával, ha nincs túl nagy kedve hozzá. Evés közben majd megjön az étvágy. De kommunikálni mindenképp kell, nem csak "elküldeni a pasit, hogy verje ki.

2019. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is az a fajta pasi vagyok mint a párod, hogy szívesen csókolom meg a nőt miután kinyaltam vagy miután a szájával kényeztetett. Jó nem próbaltam meg milyen ha tele a szája mert aki volt vagy lenyelte, vagy kiköpte vagy nem hagyta vegig. De a "farokíz" a szájában nem zavar.


Amit tudnék opcióak mondani és meg nem írtak le, az a nyitott kapcsolat. Téged szeret de eljarhat levezetni a feszültséget. Nehéz lenne gondolom... Vagy más verzióban elmentek egy swinger klubba és ott éli ki magát a "felügyeleteddel".

2019. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!