Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy alkalommal kipróbáltam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alkalommal kipróbáltam és azóta is izgat, de csak ez! Más is volt vagy van ilyen helyzetben? Sok férfi van úgy hogy csak ennyi izgatja?

Figyelt kérdés

Kivertük egymásnak egy jó barátommal és nagyon élveztük!

Csak kíváncsi lennék,hogy mások is vannak-e ilyen helyzetben,hogy egy ilyet átéltek és nagyon izgatja őket azóta is!?



#maszturbálás #önkielégítés #önkielégítés együtt
2019. máj. 30. 00:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Találkozzunk.

Ez engem is izgat :)

2019. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Én is az egymásnak kivertükkel kezdtem, aztán lett belőle más is. Nem törvényszerű, hogy minden biszex többet akarjon az egymásnak kiverésnél, de nagyon kevés az olyan, aki idővel nem szeretne többet, és nem is teszi meg, amit szeretne.
2019. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jó tudni hogy sokan kipróbálták és nem vagyunk ezzel nagyon különcök! Engem tényleg nem izgat más, de nyilván mindenki más. Van aki többet is akar, hát én csak ennyit; de ezt sem tudom hogy átélhetem-e újra!

A haverom eléggé depis lett ez miatt hogy most akkor melegek vagyunk?! Szerintem nem, de nem sikerült eddig meggyőzni.

Valaki hasonló cipőben volt már?

Esetleg ötlet hogy mivel győzhetném meg?

2019. jún. 2. 18:08
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lettetek melegek, csak egy dolgot tettetek meg amire kívéncsiak voltatok. Ha van rá partner tedd meg nyugodtan újra. Ha lenne partner én is megtenném rendszeresen
2019. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es, nincs rá partner? Ne haverok között keress, az a nehezebb! Már én is inkább neten keresek rá partnert!
2019. jún. 2. 20:05
 16/16 ZsatarDabas1.8t ***** válasza:
100%
Mi már odáig mentünk, hogy leszoptam a barátomat. Anál?! Az jó kérdés át kell gondolni, de csak nem lenne rossz!😅
2019. jún. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!