Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az kirívó, ha egy lány mezítlá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kirívó, ha egy lány mezítláb mászkál nyilvános helyen? (Sok lábfetisiszta pasi miatt)

Figyelt kérdés

Nemrég egy lány mezítláb volt az edzőteremben,nem volt rajta se cipő,sem zokni.A lábfétis elég gyakori férfiaknál,szóval belegondoltam,hogy ez biztos beindít ez sok embert,talán nem kéne lányoknak nyilvános helyen mezitláb járniuk.

Meg folyamatosan ásítozott is,engem a szájfétisem miatt indított be.

Szóval elég kirívó eset volt.



2019. aug. 13. 23:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
70%

tehát a lábfétised és mert nem tudsz uralkodni az ösztöneiden más alkalmazkodjon hozzád

gondolom járjon burkában, nem?

költözz Afganisztánba, kérdező

2019. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Nekem nincs lábfétisem.Engem az ásításával izgatott fel.

De meglepődtem ezen hogy mezítláb mászkál,még soha nem láttam ilyet,főleg nem nőtől.Egy zoknit legalább miért nem vesz fel?Én nem járkálnék azon a retkes padlón mezitláb.

2019. aug. 14. 12:16
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Élőben kevesebb a lábfétises, mint itt az oldalon.
2019. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lábfétisem van, de ha tudja az ember disztingválni magát, akkor nincs gond.
2019. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Hát igen.De azért mégiscsak vonzó,hogy ott ásítozik a nagyvilágba és el se takarja a száját.Nekem ez akkor is furcsa.Engem pl zavarna havalaki belelátna a számba,általában elfolytom vagy eltakarom.

Ennyi erővel a melleit is kirakhatná.Meg arra a retkes padlóra se mennék rá mezitláb,kényelemtől függetlenül

2019. aug. 16. 21:00
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem edzőteremben nem kellene mezítláb lennie, nem túl higiénikus. Azt hogy a sok abberáltnak meg mire áll fel az már az ő dolguk
2019. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 subrette ***** válasza:
71%
Rendes helyen nem retkes a padló, mert nem mennek be utcai cipőben. Ha bejáratnál leveszik vagy cipővédő van kirakva.
2019. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
a lábfétises férfiak nem a lány problémája
2019. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Lehet kirívó, de én is sokszor szoktam mezítláb lenni emberek között. Annyira sok lábfétisessel nem találkoztam, hogy zavarjanak. Ha valakit a retkes talpam látványa indítana be, hát nézegesse :)
2019. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!