Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg gáz hogy a bátyám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz hogy a bátyám /apám boxerbe járkál a közeli család előtt?

Figyelt kérdés
Nálunk ez normális pl elmegy a bátyám fürdeni akkor csak boxert visz es ugy megy a szobájába mind a 2 fiú tesóm így csinálja, mi mar megszoktuk anyuval, de beszélgettem egy barátnőmmel es azt mondta hogy ez nem illik meg gáz stb... Nálatok van ilyen? Vagy tényleg ennyire gaz? Mondjuk mi anyával. Nem jarkalunk előttük bugyiba meg semmi..

2019. aug. 30. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Mi is így jarkalunk,ez teljesen normális.
2019. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem van egy fiú ikertesóm, és egy bátyám, illetve ott van még az apám is, szóval 3 pasi van a háznál. Ők simán mászkálnak gatyában előttem és anyám előtt. Én pedig simán vagyok fehérneműben a két tesóm előtt. Apám előtt valahogy még nem volt ilyen helyzet, de ott sem lennék zavarban, hiszen látott már bikiniben,az pedig nem nagyon különbözik a fehérneműtől.
2019. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Páromék is így csinálják otthon, apukája nem, ha ott vagyok, de meg se fordult a fejemben az, hogy fura is lenne, hogy boxerben van a barátom a családja előtt.
2019. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én simán mászkáltam otthon bugyiban, vagy néha nélküle is akár. Tesóm szintén. Napozni pedig mindenki pucéran szokott.
2019. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ha strandon lennétek akkor is így mennétek. Nem kell nyilvánvalóan a család előtt mutogatnia magát az embernek, de egy családon belül ez még bőven belefér. Különösen ha jól értem a boxerben "mászkálás" csak a szoba és a fürdő között történik nem így ültök le a vasárnapi ebédhez. Ez így teljesen természetes.
2019. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-esnek: Főleg a Havannán!
2019. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én boxerba vagyok itthon, és annak ellenére nem zavarja a családot, hogy kövér vagyok, tudják, hogy kövérként izzadok ha van rajta póló és azért az elviselhetetlenebb mint a látvány, néha mondják, hogy ha zavarom őket, hogy "légy máshol dagadt"de ez inkább vicces. Toleráns család, én bírom őket.


21/F

2019. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog.. Boxer.. mindent takar.. nem is értem barátnőd felvetését.
2019. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szüleim szoktak itthon fehérneműben mászkálni, ez nálunk is "megszokott", legalábbis nem botránkozunk meg, ha valaki fehérneműben császkál.

Mondjuk én nem szeretem levenni a polomat sem otthon, ha valaki más is van a házban, és még rendes pizsim is van, nem csak egy boxer. (Mivel boxer is kell a pizsama alá, mert szabadonengedve kinéz a rövidgatya szárán.)

2019. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, nagyon sok családban így van
2019. aug. 31. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!