Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy sráccal úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy sráccal úgy, hogy van barátom. Apum megtudta és felpofozott. Szerintetek megérdemltem?

Figyelt kérdés
Most miköze hozzá??? Én megmondom neki mit csinálhat??
2019. aug. 31. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Gyenge provokatív kérdés..

De tegyük fel igaz: megérdemelted, mert gondolom nem egy f..ztarisznyát akart nevelni belőled.

2019. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Ribi vagy és megérdemelted. Sajnálom a barátodat hogy egy ilyen két filléres nőre pazarolja az idejét.
2019. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Ne foglalkozz vele; majd 20 év múlva rakd be a környék legszarabb idősek otthonába,es el lesz intézve az eset.
2019. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
mert tahó mintha ő nem dugott volna félre 100-szor,hagyjuk már...
2019. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
nem erdemelted meg, a szulo nem verheti a gyereket. gerinctelen amit tettel, de semmi koze hozza, igen.
2019. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
A felpofozás kicsit túlzás volt szerintem tőle ,viszont attól függetlenül megérdemelted ;)
2019. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg gerinctelen dolog amit tettél, de fogalmam sincs hogy apádnak mi köze hozzá. Ez rád, a pasidra, meg arra a pasira tartozik akivel lefeküdtél. Mondjuk ez függ attól is hogy hány éves vagy..
2019. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Hát, azért nem mindegy hány éves vagy, meg ha ő megtudta akkor annyira nem lehet nagy titok és lehet zavarta, hogy mindenki megtudja mekkora ribi a lánya.

Lehet túlzás volt a pofon, de azért maradjunk abba, hogy megdolgoztál azért az atyai pofonért.

2019. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Kamu
2019. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb tartsd titokban,senkinek semmi köze hozzá,hogy mire használod a testedet.
2019. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!