Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30 évesen felpofozott az...

30 évesen felpofozott az anyám, mert nem én takarítok és tartok rendet helyette a házban. Külön élek tőlük. Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Elmentem hozzájuk, de már nem szívesen megyek, mert mindenhol kosz és rendetlenség van. Amikor megyek próbálok itt-ott elpakolni és takarítani, de sokra sajnos nem megyek.

Ma egy veszekedés során amikor közöltem vele tök higgadtan és normál hangon, hogy velem ne kiabáljon úgy ahogy kiabált, akkor pofon vágott.

Erre a testvérem is elkezdett velem üvölteni, így fogtam és ott hagytam őket.


2019. jún. 9. 14:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék többet oda
2019. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak ilyen helyzetek, amikor az ember rájön, hogy sosem értékelték az erőfeszítéseit, segítségét, munkáját.

Mit tudsz tenni? Nem mész oda. Minek is mennél?

2019. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
99%
Valószínűleg ugyanezt tettem volna, de nehezen tudom elképzelni ezt a szitut a saját szüleimmel. Miért nem a testvéred takarít, ha úgyis ott van.
2019. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Mert ő fiú és hát neki soha nem kellett, ezt a szokást meg is tartotta felnőttként is. Simán elvárja, hogy más takarítson utána. Sokszor én pakolom el utána a tányért amiből órákkal korábban evett és takarítom le az asztalt.
2019. jún. 9. 14:40
 5/42 anonim válasza:
100%
Teljes mértékben igazad volt hogy eljöttél! Nekem anyám mindíg azt mondja ha bármit teszek veszek náluk hogy kiveszem a munkát a keze alól, meg hogy nekem is van elég ne azt rendezzem amit ők csináltak. Embere válogatja. Meg persze lehet hogy testvéred is uszítja mert féltékeny rád olyan szempontból hogy te már elköltöztél onnan. Szerintem egy jó darabig ne is vedd fel velük a kapcsolatod. Hiába szereted a családod ezen részét, nem te választottad. Nem is kötelességed felnőttként ezt eltürnöd. Ha meg nekik jó a mocsokban annyira hogy megtűrjék maguk körül akkor meg is érdemlik.
2019. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy a takarítás nemhez van kötve. Férfi létemre szégyellném magam, hogy így állok hozzá.

Főjenek a saját levükben.

2019. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
84%
Utólag persze lehet okosnak lenni, amikor tud gondolkodni az ember, így most visszakérdezek: miért is takarítani mégy vissza a családi fészekbe ? Hiszen az már nem a tiéd, nem te élsz benne, feltehetőleg anyád se kért meg rá, hogy takaríts és talán a fiútestvéred sem tolókocsiban vegetáló béna...
2019. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Kellett a megerősítés kicsit, hogy nem feltétlenül velem van csak a baj.
2019. jún. 9. 14:46
 9/42 A kérdező kommentje:

Vasárnapi ebédre mentem ma haza és valamin kipattant egy veszekedés, akkor lett a fejemhez vágva, hogy semmit nem segítek nekik. Nem porszívózok ki, mert néha ha megyek megtehetnèm vagy elpakolhatnèk a szobában pl.

De ha nekik kell valami én egyből menjek és ugorjak, amit eddig meg is tettem. Ha megkértek elmentem bevásárolni, elvittem nekik. Ha kellett akkor elmentem a munkába anyuèrt, mert szakadt az eső. Stb...

2019. jún. 9. 14:50
 10/42 anonim ***** válasza:
96%
Nem semmi, ignoralnam oket orokre az tuti.
2019. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!