Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért gáz ismerkedèsre használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz ismerkedèsre használni ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Többektől olvastam, hogy jöttek már össze innen randik, miért baj ha ennek is ad valaki egy esélyt? Nem feltétlenül jelenti azt, hogy a való életben esélytelen és ronda, de lehet izgalmas az oldal anonimitása...


F30


2019. szept. 8. 07:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Viselkedni tudni kell. Mondjuk azt rossznak tartom hogy sokszor komoly kérdésekre komolytalan válaszok érkeznek, de ez a troll lelki toprongyosságát mutatja. Mivel nekem a külső nem számít talán jobban megismerhetem a lányt nőt mielőtt találkoznánk. Ha meg a szabályzatot komolyan vennénk akkor sok 18 év alattit korlátozni kellene, én végigolvastam a szabályzatot, mikor réges-rég regisztráltam tettem is észrevételt hogy pár kitétel bizony akár jogszabályba is ütközhet. Választ persze nem kaptam. Talán a kulcs az ha az ember nem nyomul akkor bárhol lehet ismerkedni akár itt is és a válaszok sokat elmondanak egy személyiségről.
2019. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!