Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem az exemmel.5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az exemmel.5 hónappal szakítás után, szerintetek ez gáz? 19/L

Figyelt kérdés

5 hónapja szakítottunk, nem rosszban csak egyszerűen nem. ment meg azt mondta már nem szerelmes...

Azóta eltelett 5 hónap, jó itt ott kimentünk max ha egy csók elcsattant néha ( én még szeretem) szóval ha nyomulni kezdtem sose húzódott el, HAGYTA MAGÁT. Tegnap meg kint voltunk a faluban a haverokkal, le jött hozzám először csak beszélgettünk aztán kezkődött meg én is persze és hát aztán el mentünk "autócskázni" és megtörtént PEDIG AZT HITTEM MÁR ILYEN KÖZTÜNK NEM LESZ mondjuk én nem bántam XD

Ez nagyon gáz? Mert én jól érzem magam és ma is írtunk meg minden normálisan 💁



#szex #ex #gázszituáció
2019. szept. 8. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Neked gáz? Nem? Akkor mit érdekel mások véleménye?
2019. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak furcsálom és kíváncsi vagyok hogy meg e történik az ilyen...hogy az exeddel jóban maradsz és aztán meg dugtok
2019. szept. 8. 14:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtöknek sincs senkije, nem gáz.
2019. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amolyan barátság extrákkal.
2019. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Extrák az exemmel😂😂 szép
2019. szept. 8. 15:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Első barátnőmmel szakítás után vagy 2 hónapig összejártunk még. És jobbakat szexeltünk, mint előtte :D.

2019. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog akár még több idő után is ha maradt egy kis szikra ez simán megesik
2019. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Egyébként ELSŐ PASIM VOLT meg VELE VESZÍTETTEM EL meg eddig csak vele voltam

EZT HOZZÁ TESZEM

2019. szept. 8. 15:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet ebből még valami. Szerintem.
2019. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát, te végtelenül egyszerű és igénytelen lény lehetsz. Nem sajnállak magamtól, úgyhogy nekem nem gáz.
2019. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!