Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha nyáron amikor kicsit lengébben, többet mutatva öltöztök lefényképeznek az utcán?

Figyelt kérdés
Zavar titeket ha úgy készül rólatok fotó hogy egyáltalàn nem vagytok felismerhetőek mert pl a fejetek, tetoválások nincsenek a fotón hanem csak a lábatok, feneketek, dekoltázs amit “ki tesztek”, amit bárki láthat az utcán aki szembe jön....

2019. szept. 9. 00:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
65%

Zavarna de tekintve, hogy nem hordok szoknyát min. térdig érő rövidnadrágot és dekoltázsom sincs amit kitegyek, nem érdekelne.

Biztos nem rám verné esténként.

2019. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
93%
#10 Elfajzott lenne a világ mert én nem engedem hogy bárki lefotózza seggem? Ezt azért nem hiszem. Inkább azért elfajzott mert sok ilyen pasi van mint te, aki azt gondolja hogy ha egy jó alakú nő olyan ruhát vesz fel ami nyáron kiemeli az adottságait, az attól már provokáció és te bámulhatod, fotózhatod, beszólhatsz, stb.. Primitív gondolkodás. Szerencsére vannak törvények és szabályok amiket pont az ilyen bunkók miatt alkottak. Egyetérteni nem kell vele, csak BETARTANI!!!
2019. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
10-es vagyok. 60 évesen már elég sok mindent tudok a világról ezért nekem nem kell megmagyarázni,hogy miért rakják a kirakatba az eladó árut.Mint ahogy az előtted szóló elmondta,szolídan öltözik és senki nem akarja a fotóira verni este a farkát.Aki meg feltűnősködik az ne csodálkozzon.
2019. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
6%

Na, akkor tegyük ezt tisztába!Nincs olyan, hogy személyiségi jog. Személyes képmáshoz való jog van, de az csak akkor értelmezhető ha felismerhető vagy. Ha nem vagy az, nem sérül a személyes képmáshoz való jogod, de, ahogy írtam ha sérül is, sem tudod bizonyítani. Egyébként ez a “tömegben vagyok” is hülyeség, mert ha pl. egy épületet, szobrot vagy egy másik embert fotózom és Te belesétálsz a képbe közterületen, nekem nem kell törölnöm a képet azért, hogy Neked ne sérüljenek a jogaid.


Pont ezért volt káros, hogy ezen a törvénymódosításon annyit pörögtek, mert az összes hozzánemértő jogászkodni akar, meg jön a félreértelmezett jogaival ha ez szóba kerül, pedig semmi sem változott, csak az addigi bírói gyakorlatot ültették át a törvény szövegébe.


Ha nekem nem hisztek:


[link]

2019. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%
Ennek ellenére egyébként azt gondolom, hogy az, hogy valaki kihívóan öltözik nem jogosít fel senkit semmire, még feltűnően megnézni is bunkóság. Tele a net szabadon elérhető tartalommal nénikről (sőt bácsikról is) arra tessék örömködni, vagy ha nem jön be akkor még mindig lehet szerezni egy barátnőt (persze ahhoz azért kell egy-két dolog, a nők általában nem állnak le suttyomban ciciket fotózó balf4szokkal).
2019. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
48%
Nagy hülyeséget írtál, személyiségi jogok vannak! Többek között ide tartozik a személyes adatok védelméhez való jog, ilyen a rólam készúlt fotó is... Ne osztsad már ennyire az észt, ha neked nincs..
2019. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
6%
#16: Személyhez fűződő jogok vannak. Személyiségi jogok nem léteznek.
2019. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
55%

Neked nem hiszünk, de egy blognak feltétlenül fogunk, aham... Te is úgy jogászkodsz itt, hogy nem jogász vagy.

Amúgy a vitának nem sok értelme van, szerintem még senki nem hívott rendőrt egy fotó miatt, meg nem is fog. Amikor összetörtem a vigyorgó hülyegyerek telefonját amivel a mellem fotózta, akkor ő hívott rendőrt. De egy összetört telefonnal nem nagyon tudtak mit kezdeni, szerintem nem is akartak, mivel én úgy láttam véletlenül ejtette el...

2019. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

#17

2013. évi V. törvény 2:42. § - tól ajánlom figyelmedbe a személyiségi (!!!) jogokról szóló részeket!

2019. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
92%

"Aki meg feltűnősködik az ne csodálkozzon."


Ez a mondás épp oly egyszerű, mint te magad!!

2019. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!