Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha nyáron amikor kicsit lengébben, többet mutatva öltöztök lefényképeznek az utcán?

Figyelt kérdés
Zavar titeket ha úgy készül rólatok fotó hogy egyáltalàn nem vagytok felismerhetőek mert pl a fejetek, tetoválások nincsenek a fotón hanem csak a lábatok, feneketek, dekoltázs amit “ki tesztek”, amit bárki láthat az utcán aki szembe jön....

2019. szept. 9. 00:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
10%
#18: Ez a blog az egyik legismertebb hazai fotóriporter blogja, nyugodtan veheted készpénznek amit leír. Mellesleg jól jártál mert ha összetörted a telefonját, könnyen előfordulhatott volna, hogy aztán mondjuk Ő tör össze Téged, aztán elmesélhetitek a rendőrnek, hogy mi történt, Ő meg vagy egyikőtöknek hisz, vagy a másiknak, mert Ő is láthatta úgy, hogy leestél a lépcsőn, szóval ez eléggé kétélű. Amúgy meg a kép valószínűleg megmaradt memóriakártyán (gondolom azt nem törted össze), szóval semmire nem mentél ezzel a magánakcióval.
2019. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
32%
Dede, sokkal jobban éreztem magam utána. :)
2019. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
#19: Jogos, ezt benéztem én biztos voltam benne, hogy személyhez fűződő jogokként hivatkozik rá a törvény, de ettől még úgy van, ahogy leírtam. Megnevezéseken vitatkozhatunk, de ettől még semmilyen eszköz nincs a kezedben ha közterületen lefényképeznek, mert bizonyítani sem tudod a fotó elkészültét. Nekiállhatsz erősködni de előbb utóbb egy ilyen szituban jön valaki aki erősebb nálad és Te jársz rosszul.
2019. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
18%
#22: Egy délután a sürgősségin betört orral meg állkapoccsal is jobban érezted volna magad? Megérte volna azt is?
2019. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

#23 Hát igen, jellemző, hogy megint az erő jön elő ilyenkor. Az a helyzet, hogy ott a helyszínen nekem nem is kell bizonyítanom semmit. Ha én rendőrt hívok akkor ő sem fogja vizsgálni, hogy van-e kép vagy nincs. Én azt mondom, hogy van, mert láttam. Ezután felveszi a te adataidat és ennyi történik. Az egész polgári peres ügy lehet, az adataid pedig megvannak, a bíróság kéri és megkapja. Ha a képet felhasználod vagy közzéteszed, akkor a bíróság el fog marasztalni.

Szavakkal nyelvészkedni meg te kezdtél asszem, nem én.

2019. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
#24 Ilyenre nem kerülne sor... ;)
2019. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
#24 Lehet próbálkozni, ha sikerül, ügyes vagy!!! xD
2019. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
7%

#25: Jellemző, hogy ha valaki erőre erővel reagál akkor arra az a válasz, hogy jellemző, hogy az erő jön elő. Mert elvenni és összetörni más telefonját, bizony erő kell.


Abban viszont tévedsz, hogy a rendőr bármit vizsgál, nem vizsgálhat. Ahogy a lakásodba nem mehet be házkutatási parancs nélkül, a telefonodat sem nézheti át (és ugye a legtöbb készülék le van zárva jelszóval), a magyar hatóságoknak esélye sincs felnyitni egy iPhonet mondjuk, még ha le is foglalják, amit amúgy nem tehetnek meg.


A dolog a gyakorlatban úgy néz ki, hogy én lefotózlak, Te rendőrt hívsz, én meg nem várom meg. Mert Te nem tarthatsz ott. De ha meg is várom, akkor a rendőr kijön, felveszi az adataimat, hogy Te be tudj perelni (mert ha valóban lefotóztalak és azt valóban törvénysértő módon tettem, akkor sem tudsz feljelentést tenni mert nem a BTK-t sértem, hanem a PTK-t), Te keresel egy ügyvédet aki valószínűleg kiröhög mert esélyed sincs megnyerni a pert, de ha eleget fizetsz neki (2-300e alsó hangon egy jobb ügyvédnél) akkor megindítja, egy-két éven belül lesz egy tárgyalás, ahol engem a bíró felszólít, hogy ha van ilyen képem akkor töröljem ki, én elmondom, hogy nincs ilyen képem és ennyiben marad a sztori. Ha közzéteszem a képet, az annyiban más, hogy HA felismerhető vagy rajta, akkor valóban felszólítanak arra, hogy töröljem azt, én törlöm, elmarasztalnak és kb. itt megint megáll a sztori. Külön kártérítési pert kell indítanod azért, hogy ebből pénzt láss, ami megint egy külön kör az ügyvédnél stb...


Ez nem az NCIS, nem úgy működnek a dolgok, ahogy gondoljátok.


#27: Én nem próbálkozom, nekem fizetnek azért, hogy fotózzam Őket, ebből élek, ahogy azt is leírtam, hogy szerintem nem oké olyan nőket fotózni akik ezt nem akarják, csak arra akartam felhívni a figyelmeteket, hogy a jogi része, illetve a gyakorlat mást mutat. Mindenkinél van erősebb, de az a rossz ebben, hogy csak akkor tudod meg biztosan, hogy erősebb-e a másik amikor már betörte a fejed.

2019. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
45%
#28 Örülök, hogy így beleélted magad, de megint kapufa. Én is azt írtam, hogy a rendőr NEM vizsgálja. De az adataid velveszi, és ha én bármit akarok, akkor van kivel szemben eljárni. És miért ne akarnék, már csak szórakozásból is beperelhetlek, bíróságra rángatlak, és évekig költhetsz ügyvédre, járhatsz tárgyalásra, hogy bebizonyítsd az ellenkezőjét annak amit valóban elkövettél. Nekem van rá pénzem, időm is akad, és ha borsot törhetek egy ilyen fontoskodó, beképzelt, mások jogait semmibe vevő alak orra alá, már megérte. Mert semmibe veszed és visszaélsz azzal, hogy én nem tudok ellene tenni. Telefon összetörésről én nem írtam, csak a jogaimról. Amit te és minden fotós leszartok.
2019. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
11%
#29: Az, hogy rosszul értelmezed a jogaidat, a Te bajod, viszont azt tudd, hogy Te bizonyítod, hogy van ilyen képem, amit NEM tudsz megtenni (ha volt is), így a pert el fogod veszíteni és az összes perköltség (az én ügyvédem díja is) Téged fog terhelni. Hidd el, hogy ebben nem tud igazad lenni.
2019. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!