Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha nyáron amikor kicsit lengébben, többet mutatva öltöztök lefényképeznek az utcán?

Figyelt kérdés
Zavar titeket ha úgy készül rólatok fotó hogy egyáltalàn nem vagytok felismerhetőek mert pl a fejetek, tetoválások nincsenek a fotón hanem csak a lábatok, feneketek, dekoltázs amit “ki tesztek”, amit bárki láthat az utcán aki szembe jön....

2019. szept. 9. 00:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#30 Addig amíg a képet fel nem használod, sajnos valóban. Esetleg max kellemetlenkedek egy kicsit, egy jó ügyvéd megoldja azt.

No mindegy, a véleményem az, hogy pofátlanság amit csinálsz és ahogy erről kommunikálsz.

Béke veled!

2019. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
#31: Nem csinálok semmi ilyet, ahogy írtam szerintem is türhőség olyan nőket lefotózni akik nem akarják, hogy lefotózzák Őket, azt is írtam, hogy sokkal jobb ha keres magának az illető egy barátnőt. Sosem lesifotóztam sehol (lagziban szoktam elbújva fotózni, hogy ne változtassak a viselkedésén a vendégeknek a jelenlétemmel, de az más sztori). Az meg, ahogy erről kommunikálok, a valóságot tükrözi, csak itt sajnos nem a valóságot akarják olvasni az emberek hanem az álmaikat. Ha lenne egy olyan jelölőnégyzet a kérdéseknél amelyet ha bepipál a kérdező akkor csak a vele egyetértő válaszokat mutatná, kérdésenként mondjuk 400Ft-ért, az oldal üzemeltetői már meggazdagodtak volna.
2019. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Kedves telefon összetörő válaszolók:


[link]


Ha tudtok ilyet az utcán fotózasra kérlek linkeljétek be.

Akkor természetesen bocsánatot is kérek a kérdésért.

2019. szept. 9. 18:32
 34/35 A kérdező kommentje:

#15 azért ezt remélem nem gondolod komolya:


hogy valaki kihívóan öltözik nem jogosít fel senkit semmire, még feltűnően megnézni is bunkóság....


Ahogy a kérdésben kiirtam csak olyan fotókra gondolok, ahol nem felismerhető az illető, illetve az olyan öltözködésre mint pl ezek


[link]

2019. szept. 9. 18:43
 35/35 anonim ***** válasza:
De, komolyan gondolom. Feltűnően megnézni bárkit is bunkóság, bámulni meg pláne.
2019. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!