Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Feleségek, barátnők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, barátnők, akik megcsalták a férjüket/párjukat?

Figyelt kérdés
Nálatok ez hogy történt? Megbántátok? Elmondtátok, vagy lebuktatok?
2019. szept. 9. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem csaltam meg senkit!
2019. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

#1 Akkor ezek szerint nem neked szólt a kérdés! ;)


Megbántam, nem mertem lezárni a kapcsolatot, akkor mikor tönkre ment, így végül hibát követtem el. Amivel megaláztam őt is és magamat is.


Soha nem fogom megbocsátani magamnak.

2019. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a vőlegényemet csaltam meg, de nem bántam meg, mert így utólag rájöttem hogy nem szerettem.
2019. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#2. De szeretted a párodat és úgy történt? Bocsi, csak hát kíváncsiság...
2019. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Prostihoz mentem.

Volt, hogy dühből (vita után), volt, hogy azért, mert nem kaptam meg azt amit akartam, volt, hogy csak azért, mert vágytam arra, hogy egy fiatal (20-25 közötti) csajjal legyek és volt, hogy azért, mert ki akartam nyalni egy csajt csak azért, mert imádom a női orgazmus hangját és minden apró rezdülését. 13 év alatt 30 különböző nővel voltam, volt akivel 2x-3x. Egy esetet leszámítva mindegyik fizetős volt. Vagy hivatalos prosti a Rosszlányokról, egy esetben útszéli a szemétégető mellől, és volt pár olyan csaj, aki internetes hirdetésre jelentkezett szexelni pénzért hirdetésre.

Sosem mondtam el, sosem buktam le és nagyon odafigyelek, hogy ne is legyen így. Ésszel csinálom és nem mértéktelenül. Nem akarom, hogy megtudja - így nincs is bűntudatom. Ha megtudná, lenne. :(

2019. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#4


Igen szerettem a Páromat. De változtunk én mást akartam, ő nem akart haladni a célunk felé, amit elterveztünk. Sok volt a vita. De nem akart szakítani, azt mondta majd vátozik, én csak vártam a változást, ami nem jött. Meg féltem lezárni, hisz szerettem. Szerettem, de talán inkább már másként, így utólag belegondolva.


Aztán jött valaki, akivel jól éreztem magam, figyelt rám és ahelyett, hogy lezártam volna a kapcsolatot, egy vita után a párommal, majd egy váratlan találkozás alkalmával, vigaszt találtam másnál.


Meggondolatlan voltam és dühös, de hiába magyarázom, végül megcsaltam a párom.


Bevallottam neki, majd elköltöztem.

2019. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem mondtam el soha. Hiba volt, bánom, mélyponton voltunk és egy rossz döntést hozzam meg mondhatni bosszúból.

Azóta megoldottuk a gondjainkat és nem derült ki végül sosem, nem is tervezem elmondani. Jobb ez így, az én lelkiismeretem szenved párom helyett is.

2019. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

"Akkor ezek szerint nem neked szólt a kérdés!"


Az ilyen agyhalottnak hiába beszélsz, neki nagyon fontos közölnie, hogy Ő NEM CSALT MEG SENKIT!! 4!4!4!4

2019. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyunk egy hullámhosszon a párommal szexuális téren. Én szívesen durvulnék, de ő nem mer.

Kicsit megbántam már h megcsaltam. De nagyon vágytam már egy durva szexre, és a barátommal hiába beszéltem ezt meg, ő nem tudta ezt teljesíteni.

Nem mondtam el, és még nem buktam le.

L

2019. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért csaltam meg a fèrjem, mert kezdte elveszíteni az èrdeklõdèsèt, irántam, mint társ iránt ( nem èrdekeltèk a velem történtek, nem hallgatott meg.,,) Csak a szexre kellettem, ez volt a napi èrintkezès. Többre tartom magam, mint konyhatündér-szexbaba, így nem kerestem, de találtam valakit, akit èrdekeltem, aki figyelt rám.
2019. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!