Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tartom vonzónak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartom vonzónak az ilyen szinten szellemileg beteg/pszichopata nőket?

Figyelt kérdés
Olyanokat, akik késsel mosolyogva gondolnak "gyilkolni akarok szívem" vagy pl az olyanokat akiknek a ereket felvágják egy embernek, és ezt "gyönyörű látvány volt" vagy pl meg akarnak ölni valakit, és könyörtelenül leszúrnak egy embert vagy gyereket. Miért akarok magamnak egy ilyen nőt? De engem nem akar bántani.

#nők #szépség #pszichopata #Gyönyörűségek
2019. okt. 14. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert nincs ilyened. Ha lenne, rohadtul nem erre vagynal.
2020. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Én pont ilyen nő vagyok😂

19/L

2020. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon gyorsan keressél fel egy szakembert , ezek nagyon komoly problémák ! Bár lehet , hogy már késő ,, de én a helyedben hamar segítséget kérnék ! Egyszer ismerkedtem én is egy nővel , akit kérdeztem , hogy a későbbiekben szeretne - e gyermeket ? - ere az volt a válasza , hogy dehogy is , még az kellene , ha meglátok az utcán egy gyermeket , fel tudnám rúgni , vagy gondolkodás nélkül meg tudnám fojtani egy kanál vízben mindegyiket !!! Mondanom sem kell , hogy soha többé nem kerestem a társaságát !!!
2020. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon komoly bajok lehetnek veled. Kezeltesd magad.

Ha másokat bántanak, akkor téged is fog. A végén belevisz egy gyilkossagba és a börtönben fogsz megrohadni.

Kihozna belőled a gyilkos enedet.

2020. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerepjáték az amire vágysz, az megvalósítható, de persze nem szabad 100% komolyan venni.
2020. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nézz yandere animeket, biztos tetszene."

Szerintem pont azok ártottak meg neki. :D

2020. okt. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!