Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzem magam inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam inkább gyereknek harminc xy évesen a sok felelős felnőtt emberek vagy párok között akik agyba főbe gruppen szexelnek vagy pár cseréznek, harmadikat vesznek be meg sorolhatnám még?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Mert még szűz vagy.
2019. dec. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már 20 éves korom óta szűz :)
2019. dec. 15. 11:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert téged kihagynak a játékból.
2019. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az az jgazság nem tudom,hogy az jó lenne e nekem ha a játékban lennék,mert sokszor inkább ledöbbentő amit csinálnak.
2019. dec. 15. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Pont te vagy a felnőtt, a gruppenesek stb meg érzelmileg szefósok.
2020. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/


Nem azt mondom,hogy ők fordítva gondolnák de nekik valószínű az ő dolguk a normális csak fura,hogy ha szeretek valakit miért adom oda másnak .De tudom a magyarázatuk ha szeretem akkor engedem mert jó látni,hogy a másiknak van öröme nem korlátozom mert nem a tulajdonom.Csak akkor ezek szerint egymással nincs akkora örömük na de mindegy is.

2020. dec. 4. 20:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugi. Senkinek sem a gruppen meg egyebek az alap normalitás, csak mentek a sok birkával, hogy az a menő. Úgy éld meg a szexualitást, ahogy neked jó, és nehogy a sok gruppenes, análos szájhős (akik a valóságban egy nővel sem birnak el) miatt kisebbségi érzeted legyen ezen a téren.
2020. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7/


Azt mondják,hogy a régi korokban még durvábban nyomták az emberek nem vagyunk monogámak csak mi hoztunk ilyen szabályokat.Viszont az ember ugye hozhat döntéseket és kitarthat valaki mellett de ugye akik többesben nyomatják vagy olyan kapcsolatokban élnek ahol több házastárs van egyszerre ők azt mondják az ember nem monogám és kész,meg ugye ha lemondasz a dolgokról akkor majd a halálos ágyadon megbánod... Én viszont sokszor elgondolkodom nagyon sok dolgon,szerintem a szex is olyan mint a cigi,a drog,az ital ugye ami jólesik arra rá lehet kapni hamar,és azt látom ma már mintha semmi határ sem lenne.

2020. dec. 5. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit érdekelnek mások? A saját szexuális örömöddel foglalkozz. (Meg a társad örömével) lehet pont ezért vagy gyerek, mert másokkal foglalkozol hogy elmondásuk szerint ők mit hogyan stb. Kicsit gondolkozz el ezen.
2020. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9/


Jó ideje se párom se szex nincsen.

2020. dec. 6. 04:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!