Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Évek óta próbálkoztam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta próbálkoztam az önkielégítéssel, sikertelenül. Bemernétek vállalni egy vibrit, ha anno már vettél néhány eszközt, amikkel nem jutottál sehova? 18/l

Figyelt kérdés

Az, hogy mikkel próbálkoztam, nem írom le, mert hosszú a lista, és nem is ez a lényeg.


Az ösztöndíjamból, ahogy számoltam ezt a hónapot, úgy, hogy már minden megvan, kemény 10300 Ft maradt a 20-ból. Ennyim van arra, hogy vegyek valamit. Viszont nem mindegy, hogy mit. Sok pénz ment kukába, semmi nem használt, nekem meg már elegem van és olyan sötéten látom életem ezen részét, mint más az elképzelt világvégét.



2020. jan. 2. 20:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát... végül is, azt kb öt percet igen. 6-7 éve csinálom, inkább 6. Nem azért kezdtem bele, hogy mert mindenképp orgazmust szeretnék elérni. Olvastam, az elején normális, ha nem jön egyből, tapasztalni kell... na de amikor évek múltán se jön semmi, az már kétségbe ejti az embert és a lelkesedést is leszívja! Az órákból így lett fokozatosan, mostanra 5-10 perc.


Mindig nézek valamit, de kipróbáltam az olvasást is, hangokat, stb.


Egyáltalán semmilyen kontaktusom nem volt még fiúval/férfival.

2020. jan. 2. 20:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Lehet, hogy neked másfajta kontaktus kell és majd ha férfi ér hozzád, akkor az ad egy olyan pluszt hogy legyen orgazmusod. Esetleg szexuálpszichológus? Lehet, hogy inkább valamiféle pszichés gáz van benned, ami miatt nem megy.
2020. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%

Akkor itt az alkalom, hogy legyen kontaktusod egy férfival! A kellékeket beszerzem neked és ha gondolod, szívesen segítek is benne, mit és hogy próbálj használni. Hátha ez a verzió segítene? ;-)

48+Ffi

2020. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Keress egy szerető fiút magadnak, aki meg bír döngetni úgy istenigazából.
2020. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Valami rezgős cuccot próbáltál már?

Nem feltétlenül vibrátort hanem mondjuk csiklóizgatót.

Az ebayen 1000 ft körüli összegért tudsz rendelni pocket rocketet. Nekem is van.

Olyan csomagolásban küldik mint minden mást, nem tudja meg senki hogy mi van benne.

2020. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!