Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretek szop. Ni, de mostanáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek szop. Ni, de mostanában mégsem megy, hülyeség miatt?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy imádtam szájjal kényeztetni a barátom, de megrendült benne a bizalmam egy ideje és azóta alig csináltam neki. Erre ő besértődött, mert tudja, hogy szeretem csinálni és azzal jött, hogy az exeimnek biztosan többet csináltam (ami nem igaz, meg a jelen szempontjából amúgy is tök mindegy lenne). Szóval nekem több se kellett, mivel eleve ő csinált olyan dolgot, ami miatt már nem éreztem késztetést arra, hogy orálisan elégítsem ki és még követelőzik is, ezért azóta nem is csináltam neki. Szex ugyanúgy van és imádom és szeretném szájjal is csinálni, viszont nem tudok túljutni azon, hogy én kényeztetem így, mikor én meg csalódtam benne. Nálam az orál ugyanis arról is szól, hogy annyira szeretném minél boldogabbá tenni, hogy teljesen átadom magam neki, egyszerűen imádja. Tudom, gyerekes stb...de nem tudok túljutni a sérelmemen, úgy érzem az orálhoz nekem az is kell, hogy teljesen megbízzak benne, számomra intimebb,mint maga a sima szex. Nem tudom, mennyire érthető a kérdés, de szerintem sok nő van vele így, hogy csak akkor tudja ezt megtenni, ha nagyon szerelmes és teljes mértékben bízik a másikban. Mit tegyek, hogy újra teljesen rendbe jöjjön a szexuális életünk? Hogy olyan legyen, mint előtte? Sokszor beszéltünk a témáról ami miatt megrendült a bizalmam, de nem segített sokat, viszont annyira szeretem és úgy szeretném csinálni, mégsem tudom rávenni magam. Volt már valakit így?
2020. jan. 17. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A fő lényeg nem derült ki. Mi miatt nem bízol már benne? Ha megcsalt, azt mondom, hogy érthető. Ha valami kis piti dolog, akkor gyerekes valóban.
2020. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
64%
Nyilván instagramon belájkolt egy másik macát, az lehetett a kiváltó ok...
2020. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Mese mese mese
2020. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a megoldás irányába mozogtok!

A szopásnál már csak a megsértődést szereted jobban?

Várom a kérdést, amiben már egy másik pasi is szerepelni fog az orális fixációd és a gyerekes kapcsolatod mellett.

2020. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudod magad túltenni a dolgon annak ellenére sem hogy sokszor átbeszéltétek, akkor ez a kapcsolat halott. Lehet még próbálkozni meg húzni egymás idejét, de mindig benned lesz a tüske.
2020. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!