Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el, hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy még szűz vagyok? Szükséges egyáltalán ezt elmondanom?

Figyelt kérdés

Több fiúval voltam már együtt, de még sosem jutottam el odáig, hogy bárkivel lefeküdjek, mert nem igazán éreztem magamat késznek. Viszont minden fiú, akivel beszélek, teljesen egyértelműnek veszi, hogy már nem vagyok szűz, és őszintén, furának is érzem bevallani, hogy még az vagyok. Nem tudom, hogy szükséges-e egyáltalán szólni az elsőnek, vagy nincsen akkora különbség, mintha nem az első alkalommal csinálnám.


Nektek mi a véleményetek erről vagy milyen jó tanácsot tudtok mondani a helyzetemhez? Előre is köszönöm :)


19/l



2020. márc. 27. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha oda kerül a sor szólj neki, mert akkor úgy fog veled bánni.
2020. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen szólj. Egy szűzzel szexelni olyan mint üvegrakomámyt átvinni kátyús úton. Ha nem vagy kellően óvatos, és úgy "vezetsz" mint általában, hatalmas törést okozhatsz. Ugyanígy a szexszel, teljesen máshogy kell viszonyulni egy szűzhöz, és ha valamit rosszul csinálsz, azzal helyrehozhatatlan károkat teszel egy lányban (már lelki értelemben). Szóval szólj...
2020. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, jó?

Nyilván mindig oda kell(ene) figyelnie mindkét fèlnek egymásra, de ha szűz vagy akkor meg pláne!

2020. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy mond el. Magadnak csinálsz jot vele. Sokkal kellemesebb lesz az egyutt lét, ha a srác tudja, hogy finomabbnak kell lennie veled.

Tul korán nem kell azért elmondani, de amikor már ugy erzed, hogy biztos lesz valami és kelloen ott az ido, azért add a tudtára.

2020. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deflohelp ***** válasza:
100%
Nyilván nem kell mindenkinek az orrára kötni, de még mielőtt sor kerülne a legelső alkalomra, említsd meg, hogy a partnered vigyázzon rád.
2020. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy képzelem, hogy akivel szex van, azzal van olyan bensőséges kapcsolat beszélgetésben is, hogy szóba kerül, kinek milyen a szerelmi élete, akkor pedig kiderül (már ha öszinte vagy).

Az a kifejezés, hogy már több fiúval voltam együtt, a legtöbbünk számára azt jelenti, hogy szexuális kapcsolatban voltatok. Talán innen ered a félreértés.

2020. márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!