Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jót javasolt, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moohikan kérdése:

Jót javasolt, vagy csak hülyített?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm javasolta, hogy ne hordjak alsónadrágot (gravitáció dolgozzon) :), illetve,hogy húzzam fel a bőrt, és így jó lesz...Kérdésem a következő, ez így jó? Vagy csak átverte a fejem?! Azzal érvelt, hogy a szoros alsó elnyomja és így mindig szorítva be van zárva..illetve, hogy a felhúzott bőr miatt a surlódás lép életbe és így "érzéketlenebb" lesz. Korrekt válaszokat várok mint eddig. Köszönöm előre is! :)

2020. máj. 19. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
először járjátok ki a 3 általánost aztán térjetek vissza erre a kérdésre.
2020. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Most növelni akarod, vagy miért kéne gravitáció? Azért találták fel az alsóneműt, hogy ne a rendes nadrágodat koszold össze folyton.

Fitymát meg hátra lehet húzni alsón belül is, és ugyanúgy irritálja a bőrt ;)

2020. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.) 3 általános, először neked kéne kijárni, mert látom a kérdésre nem tudsz válaszolni...vagy felfogni nem sikerült.


2.) gondolom erre célzott a komám :) nem áll szándékomban növelni, azon az "időszakon már átestem" :) Persze fel lehet húzni alsóban is, de nekem akkor mintha fel vizesedne a bőr (be dagad), nem tudom, hogy ez mitől lehet. Köszönöm a válaszod. :)

2020. máj. 19. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Alsó nélkül a farmerhez simulva nem vizesedik fel? :)
2020. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4.) igen én is ettől tartok..szerintem ugyan az lenne..esetleg valami tipped, vagy tanácsod? :)
2020. máj. 19. 18:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mitől vizesedik, majd csak jön valaki nálam okosabb :D


De amúgy próbálj ki lazább alsókat. Papi style😂

2020. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet orvos többet mondana :) igen erre én is gondoltam :D Papi naci jól jöhet még, vaaagy rövidnadrág és arra rá a farmer. :)
2020. máj. 19. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Aaah inkább valami vékony cucc :D
2020. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Remélem nagy, vastag és szép farkad van, hogy legyen értelme alsógatya nélkül mászkálni. A vizuális öröm feldobja az embereket.😌

A kérdésre vonatkozóan: szerintem ne hagyd el az alsót, leginkább egészségügyi, élettani okokból. A bőrt egyszer két napig hagytam felhúzva, utána kb egy hétig kentem a makkom.

2020. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alsó elhagyató amennyiben nem durva anyagú nadrág van rajtad, mint a farmer és fontos hogy tiszta legyen, mert azért van egészségügyi kockázata. Arra készülj, hogy érzékeny lesz, és folyamatosan stimulálni fogja a nadrág. Nem véletlenül van a fityma ott ahol.


Megfelelő méretű és anyagú alsónadrág nem okoz problémát. Ha túl szoros, azaz kisebb méretű a kelleténél, akkor igen, hosszú távon okozhat merevedési problémát, de ehhez évek kellenek. Az anyaga azért fontos, hogy jól szellőzzön, mert bepálik, és büdös lesz, izzadt, esetleg egy gombás fertőzés is beköszönhet ha nem jó az alsónadrág anyaga.


A gravitációnak semmi köze ehhez, ezt a részt nem értem. Nem lesz nagyobb a farkad attól hogy nem hordasz alsónadrágot. Tartós méretnövelést nem lehet elérni csak műtéti úton, szóval szokd meg azt a méretet amid van, mert nem lesz nagyobb.

2020. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!