Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes?

Figyelt kérdés

23F

van pár társkereső app meg amin lehet ismerkedni lányokkal.

Azon gondolkoztam mivel nekem van egy kisebb lábfétisem ami annyiban nyilvánul meg hogy szeretem ha egy lány picit lépked rajtam de ez most mindegy is.

A lényeg a lényeg azon gondolkoztam hogy pl társkeresőre vagy ahol fent lennék a bemutatkozóhoz oda írnám. Mivel még nincs senkim (4 hónapja lett vég a kapcsolatomnak) így akár alkalmiban is benne lennék ilyen téren persze tudom hogy a csaj nem pusziért csinálná de úgy is számolok hogy meg tudjunk valamiben egyezni és akkor csinálni úgy.

szerintetek jó ötlet kiírni vagy nagyon elrettentő a lányok számára?



2020. máj. 21. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki benne lenne, annak nem elrettentő. Csak finoman fogalmazz.
2020. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Egy egyszerű bemutatkozótól is elrémülnek a lepkelelkü, beképzelt nők a társkeresőkön. A lábfétis szerintem óriási hátrány az életben is, de a társkeresőn meg úgy főleg.
2020. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem pusziert? Mit kene kiirni? Hogy uzletet akarsz olyan lannyal, aki tulajdonkeppen prosti, de azert ne legyen az?

A labfetis szerintem a de most mindegy is.

2020. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eleve fizetni akarsz érte akkor ne társkeresőre menj, hanem a rosszlányokat hívd fel. A társ- és partnerkereső nőket messziről taszítja ha valaki pénzt akar egyből ajánlani - mert ezzel kvázi prostinak nézed őket.

Kiírhatod a lábfétised, de inkább finoman célozz rá, így akit érdekel eleve csak attól kapsz választ.

2020. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha társkeresőre kiírod a lábfétised, sok jót ne várj! Inkább rosszlanyok...
2020. máj. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!