Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyired érdemes külföldön...

Mennyired érdemes külföldön nyaraláskor egyedül bulizni menni?

Figyelt kérdés
Barcelona, 17/L

2015. jún. 7. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én eleve külföldi utazásra is egyedül megyek, szóval nem tudom értelmezni ezt a kérdést...

Ha menni akarsz, akkor érdemes, ha nem akarsz menni, akkor nem érdemes. Ez ilyen egyszerű.

29/N

2015. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apámmal megyek majd, de valahogy nem érzem úgy, hogy vele kéne bulizni mennem. :D De amúg még soha nem voltam ilyen helyeken, pedig ideje lenne elkezdeni. Ha lenne pénzem és egy betööltött 18. életévem, akkor én is egyedül utazgatnék mindenfelé, úgy más lenne, úgy mernék bizonyos helyekre egyedül menni, de így nem is tudom... Túlságosan adok az emberek véleményére, és arra, hogy hülyének néznek, amiért egyedül vagyok egy discoban. Bár tudom, tudom, kit érdekel, hogy mit gondol a María, vagy a Pablo, akiket úgyse ismerek, de... nem tudom.
2015. jún. 7. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:

én 23 évesen mentem egyedul a zold foki szigetekre...életeme legjobb 10 napja volt.


17 évesen....ne haragudj, de én nem engednélek bulizni.

2015. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Én alapból nyaralni sem mennék egyedül :)

Szeretem a társaságot.

2015. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3: Szerintem neke már olvastam a hozzászólásodat valahol. :D Amúgy csak apámmal megyek, aki ilyen szempontból nagyon engedékeny, de mondjuk úgy be lesz b..szva, hogy azt se fogja tudni, fiú vagyok-e vagy lány... (indig ezt csinálja) De anyum is elengedni, úgy van vele, hogy addig szórakozzak, amíg fiatal vagyok, ő nem akarja, hogy bármiből is kimaradjak.
2015. jún. 8. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ok, ok. csak akkor nagyon figyelj magadra..és ne igyál tul sokat :DD
2015. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedül ne menj bulizni külföldön! Mivel lány vagy és nagyon fiatal, tapasztalatlan.

Egyébként én 25 évesen egyedül mentem ki Lloret de Marba és átbuliztam az egész nyaralást, nade én fiú vagyok és idősebb is.

2015. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!