Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akinek nem jön be Justin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem jön be Justin Bieber az leszbikus?

Figyelt kérdés

Akinek nem jön be Justin Bieber az leszbikus?

Justin Bieber iszonyat jó pasi ráadásul milliárdos Ferrari Lamborghini luxus villa Amerikában minden ,ráadásul még fiatal is minden ,akinek nem jön be Justin az leszbi vagy aszex?



2020. aug. 14. 17:35
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Hazugság nem láttatok még milliárd forintot annyi kupac pénzt ha meglátnátok megőrülnétek.


1. nem kellene le dolgozni az egész nyomorult életetek.


1. lenne jövőtök bejárhatnátok az egész világot ,nyaralhatnátok utazhatnátok korlátlanul nem csak egy évben egyszer.


Mellesleg egy férfinak meg kell teremteni a jövőt a párjának és egyszerű csicska rabszolga munkával nem lehet fényes jövőt teremteni.

2020. aug. 14. 19:31
 12/31 anonim ***** válasza:
95%
Vannak nála jobban kinéző milliárdosok is, ha már mindenképp erre utazunk. Ja amúgy elbújhat szégyenében, Elon Musknak pl tuti több pénze van és legalább még okos is
2020. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
97%

1. A te életed talán nyomorult, az enyém nem.

2. Imádom a munkám, szeretem a kihivásokat amikkel jár, és szeretnék fejlodni benne, sok mindent elérni.

3. Nekem az nem élet hogy csak úgy mindent a seggem alá rakjanak.

4. Így se csak egyszer utazhatok egy évben.

2020. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

13# és majd azt hiszed hogyha ledolgozott az életed majd megbecsülnek megbecsülik a munkád?


A munkád egy nagy sz..r ledolgozol 40 évet és utána majd küldözgetik a temetéses reklámokat hogy köss temetés biztosítást temetesd el magad ,kitörölheted a s..egged a munkával a mai világban már nem becsülik meg a munkát.


Az jár jól aki nem dolgozik hanem kihasznál másokat pl Vajna Tímea ,ő neki jó élete van pedig egy fűszálat sem tett arrébb egész életében.

2020. aug. 14. 20:01
 15/31 anonim ***** válasza:
93%

7es vagyok

Inkább ledolgozom az egész életem minthogy eltartsanak. Mindenkinek olyan munkát kell választani amit szeret csinálni. Nem érdekel az utazás, nekem fontosabb hogy azzal legyek akit tényleg szeretek nem pedig egy ilyen emberrel. Ha neked fontosabb a pénz annál hogy egy olyan emberrel éld le azéleted akit tényleg szeretsz, összeilletek és lehetne egy szép kis családotok akkor csak gratulálni tudok.

2020. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos neked van igazad, de én továbbra se cserélném el az életem a Vajda Timiével.😀
2020. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%

Egy undorító! Fujj

Kinek jön ő be? Még a kutyának se.

N/hetero

2020. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%
Nekem bejon de en biszex fiu vagyok
2020. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Justin Bieber mostmár nagyon is férfias nem kisfiús régen pályafutása kezdetén valóban úgy nézett ki mint egy kőb..zi homoszexuális de már az a múlté
2020. aug. 14. 21:47
 20/31 anonim ***** válasza:
85%
Annak nem jön be Bieber,akinek van ízlése.
2020. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!