Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rájött??(többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájött??(többi lent)

Figyelt kérdés

Egy sráccal együtt dolgozok,és egyébként nem vagyok vak és tudom hogy tetszem neki.De elutasítom folyton.(ami nem csoda)Mivel leszbikus vagyok....

Próbálom taszítani magamtól de mégse hagy békén.És elkezdett boszinak hívni😒😒😒😒(tudjátok,van egy gúnynév a leszbiknek)És úgy hív...Szóval szerintetek sejti?



2020. aug. 14. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sejti.
2020. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sejti. Vannak “ferfiak” akik nem tudjak ertelmezni a “nem” szocskat, es ezert mar egy full hetero no is leszbikusnak szamit a szemukben.:) ugyhogy lehet, hogy csak piszkal, mert nem akarsz tole semmit.
2020. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A folyamatos visszautasításokból levághatta hogy mi a dörgés.

Bár ahogy már fentebb is említették,nekik már az az illető is leszbikus,aki egyébként nem,szimplán azért,mert lekoccoltatja őket...

2020. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A boszit azt szerintem szimplán azért is mondhatja, mert visszautasítod. A vicces pasik a “leszboszi” kifejezést jobban szeretik használni.
2020. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Pontosan erre gúnynévre gondoltam :)

Így hív...

2020. aug. 14. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ettol neki jobb, akkor tegye... te meg tojd le, nem ra tartozik
2020. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell ilyesmire gondolni, a buta es alpari emberek egybol tolnak ilyeneket... :D meg amikor rolam se lehetett tudni anno egy csavo irogatta, hogy valami ismerose noje kettesben van egy masikkal biztos egybol olloznak meg tarsai :D aztan full heterokrol volt szo, csak par faek egyszerusegu csavo agya igy dolgozza fel a visszautasitast, hogy biztosan csak azert nem kellhet valakinek
2020. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy visszautasít, nekem eszembe nem jutna, hogy leszbikus vagy. Ha rá is jött ha szeretnéd, akkor tagadhatod. Hiszen az milyen bizonyíték, hogy csak azért mert őt visszautasítottad leszbikus vagy?
2020. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy utálom az ilyen férfiakat,nem értik meg ha nem akar tőlük semmit egy nő és már gúnyolódnak.


Nekem is volt hasonló munkahelyen,rá kérdezett,hogy leszbi vagy? mondom mi közöd lenne hozná,attól mert nem akarok tőled semmit? Minden lány leszbikus aki lekoptat vagy mi? Erre nem volt válasz :D többet nem is próbálkozott.

Persze nem akartam,hogy tudja biszex vagyok. Teljesen tagadni sem akartam,mert az sem mindig jó.

Akkor meg azzal lettem volna nyaggatva,hogy 3asba benne lennék és hasonlók.

2020. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!