Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akinek nem jön be Justin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem jön be Justin Bieber az leszbikus?

Figyelt kérdés

Akinek nem jön be Justin Bieber az leszbikus?

Justin Bieber iszonyat jó pasi ráadásul milliárdos Ferrari Lamborghini luxus villa Amerikában minden ,ráadásul még fiatal is minden ,akinek nem jön be Justin az leszbi vagy aszex?



2020. aug. 14. 17:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehet ilyen módon feltenni egy alapból hülye kérdést ? Most rögtön leszbikusnak érzem magam, pedíg nekem a Brad Pitt se jönne be.
2020. aug. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%

1. Normális nő nem keres szándékosan gazdag pasit. Az ilyeneket goldiggernek hívják, és a társadalom szégyenei.

2. Aki szereti a munkáját, és képes benne fejlődni, az gondtalanul el tudja tartani a családját. Nem kell ehhez dollár milliókat keresni.

3. Ha teszel érte, akkor becsülni fogják. Csak nagyon sokat kell érte dolgozni. És nem mindenki vágyik arra, hogy az egész világ ismerje. Még a sztárok se. Jó példa erre Kimi Raikkönen.

4. Jó dolog utazni, de úgy még jobb, ha tudod, hogy magadnak köszönheted, hogy utazhatsz.

5. Férfiként mondom, hogy Justin Bieber férfias kinézete valahol Shaw Mendes és a Bts tagjai közt található számomra. Márpedig őket se a hetero kategóriába rakom kinézet alapján.

6. Attól még, hogy egy lánynak nem tetszik Justin Bieber, még nem leszbi. Egy rocker csajnak például biztos nem tetszik, mert ő inkább John Cooper, vagy Corey Taylort kedveli.

2020. aug. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ha te ennyire megvesztegethető vagy pénzzel, akkor cuppanj rá te a Bieberre, vagy bármelyik milliárdosra. Nem kell itt előadnod magad és mindenki életét leszarozni, mikor neked a sajátoddal van a legnagyobb bajod. Legyél te egy kitartott (hím)ringyó és ne a csajoknak ajánlgasd ezt az életformát, mert láthatod, itt nem sok ilyen érdeklődésű van.
2020. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem leszbikus, csak van ízlése..
2020. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Andy Vajnához én is hozzá mentem volna feleségül rengeteg pénz 60 milliárd forint volt a összvagyona.


De az a baj ilyen milliárdosokat nehéz elcsábítani.

2020. aug. 15. 18:18
 26/31 anonim válasza:
95%

Előbb lennék leszbi, mint hogy tetszen Justin Bieber.

Attól még, hogy valakinek nem jön be, lehet heteró. Nekem se tetszik, de biztosíthatlak róla hogy heteró vagyok.

2020. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Egyértelmű
2020. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Meleg aktiv fiú vagyok, és engem sem érdekel ez a srác; pedíg állítólag különleges dolog van a 2 lába között, amit nagyon tud használni is. Egyesek szerint ö már háromlábú ;-)

Akkor most én is leszbikus lettem....

2020. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
#28 [link] ez az a nagyon nagy dolog eredeti. Én akkor is Vérbeli BELIEBER vagyok
2020. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ezek is eredetiek, paparazzik módosításával...

[link]

2020. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!