Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne orgazmusom? 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne orgazmusom? 27 éves nő vagyok és még sosem tapasztaltam. Idáig 5 férfival voltam életem során és egynek se sikerült elérni nálam, illetve magamnak se sikerült. Esetleg tudnátok valami jó játékszert ajánlani, ami beválhat?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 18:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10 érdekes, ő nem nedvesedett, nyálat és síkosítót használtunk. Ja és frigidnek vallotta magát, már a megismerkedésünk napján. Eleinte azt hittem, csak szórakozik.

Kérdező, te mennyire nedvesedsz?

2020. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#10-es, még annyit kérdeznék. hogy neked hogyan, mikorra sikerült elfogadnod, hogy egyáltalán nincs orgazmusod?
2020. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

12-es, hogy őszinte legyek, annyira élveztem a szexet önmagáért, hogy eszembe se jutott, hogy akkora gond lenne az orgazmushiányom.

Amikor először beszéltem erről egy másik férfivel, próbált meggyőzni róla, hogy nekem nem jó a szex, hiszen nincs orgazmusom, de elképedtem a felfogásán. Rájöttem, hogy sose tudnék együtt lenni olyan férfivel, aki ebből önértékelési problémát csinál magának. Szerencsém volt, mert az akkori párom nem agonizált soha ezen, ő is látta, hogy élvezem az egészet és neki ennyi elég volt és nekem is. Egyébként nincs kizárva, hogy az akkori párom azt hitte, van orgazmusom, mert amikor nagyon élveztem, brutális mennyiségű nedv jött belőlem, olyan squirt szerű, de nem járt orgazmussal nálam, ő viszont valószínű azt hitte, hogy ez orgamzus. Mivel ez nem is volt téma köztünk, én csak sok év múlva tudtam meg, hogy ő azt hiszi, hogy nálam ilyen az orgazmus.

Amikor vele már nem voltam együtt, és összehozott a sors egy olyan férfivel, akinek attól függött az önértékelése, hogy el tud-e vinni az orgazmusig, akkor már nekem is problémát okozott ezzel. Hiába élveztem az együttlétet, megmérgezte az egészet az agonizálásával és rossz kedvével. Nem is voltunk sokáig együtt, én jobbnak láttam nem erőltetni.

Utána volt olyan partnerem, aki látszólag elfogadta, de nála az volt a probléma, hogy vele tényleg nem élveztem a szexet. Nem tudott gyönyört okozni a behatolással, nekem pedig az az alap. Nem lehet nálam nyelvvel kompenzálni, az nekem csak pótlék. Ha nem élvezem az aktust, akkor nem erőltetem a szexet. Az orgazmus nem hiányzik, de a szexxel együtt járó élvezet igen.

2020. aug. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#10-es ugyanez nálam is. Nekem se volt orgazmusom soha, de nagyon is nedvesedem és élvezem a sexet. Volt aki elfogadta, de sajna volt aki nem, mert önértékelési problémái voltak tőle, hiába mondtam neki hogy a nők nem egyformák..
2020. aug. 22. 08:11
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinalod se mesz el? Nem igaz hogy nincs olyan poz amibe nem tudsz elmenni, nyalas?
2020. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15. Sose sikerült sehogy, de attól még a sexet élvezem.
2020. aug. 22. 12:09
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Ez kb olyan mint amikor elveszti az ember lanya a szuzesseget, es nincs jo darabig orgazmusa, elvezi elvezi de nincs orgazmus, ha ez az allapot neked kielegito nincs gond,azert kivancsisag van benned milyen lehet az orgazmus? Elozo voltam
2020. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17, igen ezzel semmi gondom, csak annyi hogy kíváncsiság van bennem.
2020. aug. 23. 06:55
 19/19 anonim ***** válasza:
Esetleg csak csiklo izgatas magadnak masztinal, aztan ha sikerul magadnak akkor mar tudod partnerrel is hogy kell
2020. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!