Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek nincs mellük,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nincs mellük, vagy nagyon kicsi. Szoktatok meztelen felső testtel mutatkozni?

Figyelt kérdés
Hiszen igazából nincs mit takarni. Onnan merült fel a kérdés, hogy a múltkor egy strandon láttam egy csajt, aki simán csak bugyiban volt, melltartó nélkül. Nem is takargatta, nyugodtan járkált. Nagyon szép, 18 év körüli lány volt egyébként, csak egyszerűen nem volt cicije. Van más is aki néha ilyet tesz? :D

2020. szept. 12. 09:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

"ha egyszer nincs mit takarni, tényleg, minek szenvedni a melltartóval? "


Emberekről van szó,ezt ne feledd. A nők legnagyobb része szégyelli a mellét meztelenül, mert:


A) kicsi

B) nagy

C) lóg

D) eláll

E) kicsi az emlőudva

F) nagy az emlőudvar

.

.

.

.

X) mert így nőtt fel hogy takargatta magát mindenki, mintha olyan nagy titok lenne, hogy ott a mellkasukon van valami, ami minden második embernek nincs

2020. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Szerintem simán elfogadható lenne, hogy strandokon, vagy otthon, szabadidőben szűkebb családi és baráti körben a kismellű lányok ne kelljen takargassák azt, ami amúgy sincs. Napozás is mennyivel egyszerűbb lenne így, meg szerintem felszabadultabb lenne így mindenki. Aztán nem tudom, ez csak az én véleményem.
2020. szept. 12. 10:59
 13/34 anonim ***** válasza:
97%

Felszabadultabb is lenne mindenki, és nem lenne ennyi lelkileg deffektes, meg ribi csaj. Mindenkinek meglenne az egészséges önképe.


De fogd fel, hogy a hozzáállásod nagyon diszkriminatív. Sajnos a lényegét nem érzed át a dolognak

2020. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy diszkriminatív, de azt is megértem, hogyha a nagymellű lányok nem mutogatnák magukat annyira szívesen. Nem kell szégyellni a kicsi melleket, látszik az ruhán keresztül is, ha kicsi. És úgyanúgy imádjuk őket, mint a nagyokat.
2020. szept. 12. 11:12
 15/34 anonim ***** válasza:
40%
Ugyan úgy? Most mégis a kis mellekre hegyezted ki a kérdésedet... Már az ilyen kérdések is éket vernek férfi és nő, valamint nő-nő közé. De ezt elengedem. Úgy érzem, nem érted miről beszélek. Hiányzik az internalizáció részedről
2020. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
53%
Akkor a legtöbb férfi miért is hord fürdőgatyát?? Ott sem nagyon van mit takarni!
2020. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

16

Minket nem fogadnak el. Sok lány így is éppen hogy takarja a mellbimbóját, olyan öltözékekben járnak, fenék kint, stb. Nálunk már az sem oké, ha látszik egy kicsit a nadrágon a pénisz körvonala.

2020. szept. 12. 11:30
 18/34 anonim ***** válasza:
Nem. Attól még hogy nincs nagy cicim, ha nem nudista a strand nyilván nem vetkőzöm le
2020. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
75%
11:29 én csak akkor hordok fürdőgatyát, ha muszáj. Talán a legtöbb pasi így van vele
2020. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Te ezzel a dumával szedtél már fel bármilyen kismellű lányt? Mert nagyon visszafelé sül el az, amit mondani akarsz. Lehet, hogy minden vágyad megdugni egy ilyet, de az életben nem jutsz el vele a szexig, mert máris a nagymellű nők alá soroltad rangsorban.
2020. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!