Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek nincs mellük,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nincs mellük, vagy nagyon kicsi. Szoktatok meztelen felső testtel mutatkozni?

Figyelt kérdés
Hiszen igazából nincs mit takarni. Onnan merült fel a kérdés, hogy a múltkor egy strandon láttam egy csajt, aki simán csak bugyiban volt, melltartó nélkül. Nem is takargatta, nyugodtan járkált. Nagyon szép, 18 év körüli lány volt egyébként, csak egyszerűen nem volt cicije. Van más is aki néha ilyet tesz? :D

2020. szept. 12. 09:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
11%
Ha kis frkad lenne te mutogatnad a nagy bré mellett?
2020. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem, pont azért, mert kicsi... Mármint strandon akkor se venném le a bikinifölsőt, ha nagy mellem lenne, mert egyszerűen nem illik, meg amúgy sem vagyok magamutogatós típus. De pl szex közben is mindig van rajtam póló, mert szégyenlem, hogy kicsi, és komplexusos vagyok miatta.
2020. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Hát én biztos letépném rólad a pólót...
2020. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
37%

Ha szó szerint mindenki pucéran mászkálna mindig, odaveszne az egésznek a varázsaa.

Nem szeretnék olyan világban élni ahol nem kell küzdeni a nőért.

2020. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne mutatkozhatnának szabad felsőtesttel a lányok/nők? Ahol a strandszabályzat nem tiltja külön a monokinizést, ott hivatalosan nem lehet belőle gond, hiszen nincs olyan felsőbb országos törvény/szabály, amely tiltaná. Spanyoloknál a tengerparton a nők negyede nem visel bikinifelsőt. Fe még vannak olyan tengerparti országok bőven, ahol nem kell sokáig keresgélni, hogy találkozzunk normál strandon félmeztelen hölgyekkel. Ami a méretet illeti, ha ez nálunk elterjedt lenne, inkább a közepes és nagy mellű lányok hagynák otthon a felső részt, mivel a kis mellűek azt hiszik, hogy eme adottságuk esztétikai hátrányt jelent és emiatt önbizalomhiányosak.
2020. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

25ös

Itt a pont. Nyilván gyökeres szemléletváltást igényelne a társadalomban ahhoz, hogy ez elfogadottá váljon. Jelen pillanatban nyilván senki nem merné ledobni csak úgy a melltartót, mert a társadalom ezt nem fogadja el. Pedig ezirányba haladunk, a sztárok, modellek direkt olyan ruházatban jelennek meg mindenütt, ahol gyakorlatilag teljes mértékben látszik a mellük, szinte semmi nem takarja. Spanyolországban még nem jártam sajnos, de tudom, hogy vannak olyan tengerpartok a világon, ahol szinte senki nem takargatja a melleit.

2020. szept. 12. 22:44
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ebbe az irányba haladnánk? Én nem így tapasztalom. Sokkal jobban szexualizálva lett a mell, mint korábban. A modellek, sztárok is emiatt mutatkoznak így, hogy még jobban felhívják magukra a figyelmet. Esetleg egy villantásnál felkapja őket a média.

A természetes kényelem teljesen eltűnt, a 80-as években sokkal szabadabb felfogás volt e téren, pl. melltartót azok hordtak, akiknek valóban szükségük volt rá. Manapság elsődleges funkciója a bimbó körvonalának elrejtése a vastag szivaccsal, mert az állítólag milyen "közönséges" ha átüt (nyilván a fehérnemű gyártóknak jól jön, hogy az ilyen álprűd műetikett-gondolatok mindenkit melltartóba kényszerítenek). Tinikorban kezdődik az egész, amikor a lánykák azon versengenek, hogy ki hordthat már melltartót. Van aki zoknival tömi ki 13 évesen, nehogy kiközösítsék. Nagyjából itt tartunk 2020-ban, miközben egyesek gender wc-ket követelnek habzó szájjal.

2020. szept. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

27es

Igen, sajnos neked is igazad van. Én fiatal vagyok, nem tudom régen mi volt, bár jobban belegondolva láttam én is ilyen régi naptárakat a 90es évekből is, amiben hatalmas mellű, meztelen csajok voltak, és simán kirakták bárhova a férfiak. Már ilyen sincs manapság, még a Playboyban is az utóbbi években csak ruhában vagy bikiniben lehetett nézni a csajokat :/

2020. szept. 13. 07:59
 29/34 anonim ***** válasza:
49%

Miért is kell takargatniuk a felsőtestüket a nőknek, miközben a férfiaknak nem?


1. Mert szégyellnék magukat fedetlen mellekkel. Azért szégyellnék magukat, mert a melleket el kell takarni, és azért kell eltakarni, mert másképp szégyellnék magukat. Logikus?


2. Mert nem minden nőnek ugyanolyan a melle. Nos, a füle sem egyforma minden nőnek, meg az orra sem. Azt sem muszáj takargatni.


3. Mert nagyobb a mellük, mint a férfiaknak. Nos, az elhízott, lógó mellszövetű férfiak sem hordanak bikinifelsőt, holott simán verik a női átlagot, és optikailag is borzalmasabbak.


4. Mert máskülönben a férfiak zaklatnák őket. Amelyik férfi így érvel, az magáról állítja ki a szegénységi bizonyítványt.

2020. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
96%
Pl. a 90-es években aki akart bárhol lehetett monokiniben mérettől, kortól függetlenül. Nem volt vele semmi gond. Csak később lett így felfújva. Szerintem most is lehetne úgy. Ha elfogadottá válna és biztos úgy strandolnék. Sokkal kényelmesebb. (19L)
2020. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!