Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek nincs mellük,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nincs mellük, vagy nagyon kicsi. Szoktatok meztelen felső testtel mutatkozni?

Figyelt kérdés
Hiszen igazából nincs mit takarni. Onnan merült fel a kérdés, hogy a múltkor egy strandon láttam egy csajt, aki simán csak bugyiban volt, melltartó nélkül. Nem is takargatta, nyugodtan járkált. Nagyon szép, 18 év körüli lány volt egyébként, csak egyszerűen nem volt cicije. Van más is aki néha ilyet tesz? :D

2020. szept. 12. 09:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem életem eddigi legnagyobb szerelmének, nagyon pici cicije volt, de mindig hordott melltartót, csak otthon volt pólóba, cicifix nélkül. Amúgy egy gyönyörű szép lány, vékony alkattal, csak nagyon kis cicije van. De én őrülten szerelmes voltam belé...szóval a cici nem szempont. :-)
2020. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

31es

Persze hogy gyönyörűek. Pont ezért nem kéne rejtegetni.

2020. nov. 26. 19:14
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz 80/B vagyok,de attól függetlenül nem mindig van rajtam,nem szoktam takargatni. 41N
2020. nov. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, muti! :)
2020. nov. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!