Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány vagyok, és soha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, és soha az életben nem érdekeltek a lányok/nők (mármint vonzalom szintjén), de most tanácstalan vagyok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben heteronak érzem magam, a mostani helyzeten kívül. Egy 18 éves gimis lány vagyok, volt már egy próbákozásom egy fiúval akiért odavoltam, aztán volt két normális barátom. Az egyik kb. 8 hónapos, a másik majdnem 2 éves kapcsolat volt. Végtelenül oda tudok lenni fiúkért, rengetegen nagyon tetszenek. Ismeretleneket is rendszeresen nézem, konkrétan a tömegközlekedésen ez a hobbym. Nőket pedig sosem. Soha nem néztem OLYAN szemmel lányra, soha nem érdekeltek, sőt undorít a gondolat hogy bármilyen random nővel én bármit is csináljak, akkor is, ha egyébként gyönyörű és vonzó. Még a fiúk esetében egy egyszeri kalandba kellemes belegondolni, hacsak egy kicsit is tetszik, vagy legalábbis közömbös. Férfival szeretném leélni az életem, vonz a férfiasság, szeretnék egy férfival gyerekeket nevelni stb... Tehát minden jel arra utal hogy totális hetero vagyok.

DE

Megtudtam nemrég egy nagyon jó barátnőmről hogy biszexuális. Addig is nagyon kerestem a társaságát, nagyon jó volt megölelni, hogy úgy mondjam tetszett is stb..., de valahogy miután ezt megtudtam, elkezdett tényleg vonzani, mostanra meg már rendesen bejön. A kisugárzása, a mozgása, mindene... Más nők viszont még mindig végtelenül taszítanak. Vele sem szeretnék semmi kapcsolatot vagy ilyesmit, de szimplán vonzódok hozzá. Sok barátnőmmel szoktunk szimpla barátságból, szeretetből pusziszkodni, megsimítani mondjuk egymás karját, ilyesmik... de olyankor nem érzek senkinél semmit, csak egyszerű emberi szeretetet. Nála viszont OLYAN értelemben jó érzés ha megsimít, meg egyebek, késztetést érzek arra hogy megérintsem, megpusziljam, és baromi nagy hatással van rám ha nagyon közel jön hozzám, vagy akár ha közel van az arcunk.


Mivel tényleg taszít minden más eset, soha az életben nem figyelek (még most sem) magamtől nőket, és ezzel az illetővel sem szeretnék semmilyen hosszútávú vagy kapcsolatszerű dolgot, nekem az nem menne, csakis fiúval, nem tudom elképzelni, hogy biszex vagyok, mert semmit nem érzek másik nőnemű ember iránt. De akkor mi van? Miért érzem ezt?



2020. szept. 15. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Attól még vonzódhatsz valakihez szexuálisan, hogy nem képzelsz el vele kapcsolatot.
2020. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán ez is hozzátartozhat a témához: nem vagyok fiús lány, sőt kifejezetten nőiesen, elegánsan szeretek öltözködni, mozogni, viselkedni. Ezt én is így érzem, és az ismerőseim is ezt mondják rólam. És egyébként ő is teljes mértékben nőies. Tehát azt is kizárnám hogy bármi ilyesmi fogott volna meg benne, vagy hogy bennem lenne egy ilyen fiússág, vagányság, lányok iránti vonzalom. Mert nincs. És ezért furcsállom ezt az egészet😅
2020. szept. 15. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiússág nélkül is lehet nőkhöz vonzódni. Láttam én már teljesen nőies, kifejezetten csinos nőt is, akiről senki nem mondta volna meg, hogy valójában leszbikus. Nagyon nem a vaskos, rövid hajú, teletetovált sztereotip fajta nő, hanem teljesen "normális".

(Amúgy ne értsd félre, az alapján, amit leírtál, messze nem mondanálak leszbikusnak, inkább csak van benned egy nagyon enyhe biszexuális hajlam, ami most kijött, ennyi.)

2020. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem probald ki vele. Drasztikusan hangzik, de akkor legalabb rajonnel hogy ez csak egy fellangolas vagy tenyleg biszexualis vagy, aki 'válogatós'


A valogatost ugy ertem, hogy nagyon keves lany felelne meg neked, mert inkabb a pasikhoz vonzodsz.



Semmi értelme elnyomni magadban ezt. Lehet hogy olyan élmény erne hogy teljesen megvaltoztazna, vagy epp ellenkezoleg, hetero irányba lokne, mert mondjuk az intimitas mar nem menne egy lannyal.

2020. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha beszélgetnétek erről? Megmondanád neki, hogy mit érzel, mi jár a fejedben. Esetleg próbáld ki vele a csókot, az nem egy nagy dolog és kiderülne belőle, hogy tényleg vonzódsz-e hozzá. :)

Ha a csók tetszik, lassan lehet tovább haladni. Esetleg masszírozzátok meg egymás vállát, nyakát, hátát, ha egy kicsit a mellekre tévedtek se gond. A fokozatosság a lényeg ugyanúgy itt is, mintha egy sráccal lennél. :)

2020. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2020. szept. 17. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!