Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Válszolnátok pár kérdése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Válszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Csak puszta kivancsisagbol kerdezem. Szoval a reggeli merevedesrol lenne szo. Kb hany eves kortol kezdodik? Milyen rendszeres? Idovel megszunik vagy csak kevesebb alkalommal tortenik meg? Letezhet olyan hogy valaki sose el at eleteben egyet se? Ez csak reggel tortenik meg vagy olyan is lehet hogy elalszotok pl delutan es ugy keltek este?
2020. okt. 10. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Neked bármit megválaszolunk :3


Nincs ebben semmi különös, pubertáskortól rendszeresen van. Reggel is van, de igazából alvás közben is elő szokott jönni kb. óránként az alvó férfiaknál. Gondolom összefügghet ennek elmúlása a merevedési zavarok előjöttével, kivéve, ha az pszichés alapú.

2020. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korán, már 10-12 éves korban is van reggeli merevedés. És nem, nem múlik el később sem, sőt egész életen át elkísér ha szerencséd van 😀. Ráadásul nemcsak reggel, hanem kb. egész nap, bármikor spontán is.
2020. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb onnantól kezdődik hogy egy fiúban elkezdenek működni a hormonok. Nekem van majd minden reggel, és bár nagyon ritkán látok nappal de fordult elő olyankor is. Mivel 28 vagyok így a megszűnéséről szerencsére nem tudok nyilatkozni :D
2020. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
63 éves vagyok és van reggeli merevedés rendesen
2020. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy milyen korán kezdődik de szerintem már ilyen 10 éves kor környékén biztosan. Gyakorlatilag minden egyes nap megtörténik csak sokszor igazából nem is érzed, mert mire teljesen felébredsz megszűnik, meg idővel nincs meg azaz érzés ami fiatalabb korban talán még szokatlan, hogy "jé áll a farkam".


Létezhet ilyen, hogy valaki nem élte át, de annak egészségügyi oka van.



Igazából ez, hogy délutáni alvás után van-e azt nem tudom. Van amikor igen, van amikor pedig nem, vagy csak úgy járok, hogy mire teljesen felébredek már elmúlt.


F

2020. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt el is felejtettem mondani, hogy ha nagyon fáradt az ember, lehet spontán merevedése. Hogy emögött mi áll, nem tudom.
2020. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egeszen gyerekkorom ota van, kb 8-9evesen kezdodott

Nagyon valtozo mikor van merevedés

De nalam nagyban bozzajarul h reggel vagy este kivanom nagyon a dolgot napkozbe kimarad

23f

2020. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!