Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábfétisben mit élveztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisben mit élveztek?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel, én maximum maszirozni szeretem a páromét de nem vált ki belőlem olyan izgalmat mint belőletek, akik szeretik az ilyet és szeretném megérteni, mi történik bennetek ha "lábazhattok".

Köszönöm előre is az értelmes, tartalmas kifejtős válaszokat.


2020. nov. 17. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
A savanyú lábszagot,isteni.
2020. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Butaság a kérdésed. Ha valakinek valamilyen fétise van, akkor nincs konkrét oka, hogy miért elvezi,csak azért, mert.
2020. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ez olyan mint nálam a kakiszex, nincs rá magyarázat szeretek rajta feküdni orrba vagy szájjba dugdosni. Fétis vagyis aberráció.
2020. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha valakinek valami fetish e van azon nem igen lehet valtoztatni

Engem nem zavar ameddig nem engem zaklatnak vele

2020. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-ből 4 ember se a kérdést nem tudta értelmezni, se egy épkézláb választ nem tudott adni, grat.
2020. nov. 17. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem kaptál választ a kérdésre. Én a 3-as válaszolót például fel is pontoztam érte. Pedig amúgy marhára, tényleg az elképzelhető legtávolabb áll tőlem minden széklettel kapcsolatos dolog, már a gondolatatától is rosszul lettem kis túlzással.
2020. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem hónajfétisem van. Nem értem én sem mi ez a ráfixálódás bizonyos testrészekre az elmének, de legalább jobban ismered tőle magad.
2020. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

"Lábfétisben mit élveztek?" "...akik szeretik az ilyet és szeretném megérteni, mi történik bennetek ha "lábazhattok":


A női láb számomra azért fontos, mert szép, formás, tetszik a talp puhasága, ha foglalkozik valaki egy nő lábbal, akkor lehet benne egy kicsi női dominancia is (pl.: ha kéri hol-hogyan érintsem meg, masszírozzam azt). De lehet vele fétises dolgokat is meglépni, pl.: nyalatás, puszilás, taposás. Egyfajta kölcsönösen eufórikus állapotot tud előidézni, ha a nőnek is tetszik, ha valaki foglalkozik a lábával.

2020. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor a csaj lábmunkával a talpára élveztet.
2021. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!