Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy változtassak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy változtassak a helyzeten?

Figyelt kérdés

Szóval, 4 éve vagyok együtt a barátommal, vele vesztettem el a szüzességem, ő is velem.

Pár napja komolyabban észre vettem róla hogy mindig csak szexről beszél. El kacagtam a dolgokat nem vettem komolyan de már kezd idegesíteni mindig csak a szex a szex...

Nem tudunk megbeszelni semmit bármilyen komolyabb témáról van szó ő akkor is fel hozza valahogy a szexet.

Nem élünk együtt, azt is mondta hogy naponta hatszor maszturbál és nem bírja ki hogy ne tegye.

Sokszor még is bánt a szavaival de mintha nem is érdekelné, ha még közlöm vele hogy nincs szex könyörög vagy megharagszik..

Mit tegyek hogyan segítsek neki megvaltozni?

Én szeretem de már túlzás és nem tudom hogyan tovább. Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. dec. 2. 03:10
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Keress mást.
2020. dec. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Keress magadnak egy aszexuális férfit!

Egy okos nő tudja, hogy egy férfinek az érintés és a szex az elsődleges, egy okos férfi pedig tudja, hogy a nőknek nem ez az elsődleges, a szívén és a megbecsülésén keresztül vezet az út a szexhez.

Egy okos ember ezekkel mind tisztában van, és egy jól működő párkapcsolathoz ezen segíteni kell! Neked sok érzelmi törődés és odafigyelés kell, neki pedig sok és jó minőségű szex!

A két nem így van kódlova, soha nem volt és nem is lesz ez másképpen!

Tanulság: Ha nincs igényed ennyi szexre, nem illetek össze és kész!

Ne akard megváltoztatni azt amit nem lehet!

2020. dec. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Én nem tudom, de mikor 21 voltam volt, hogy egy nap többször is szexeltem. Akartam kívántam. Nyilván nem lesz így midig, de hogy az legyen a baj hogy a szexre gondol. Melyik férfi nem? 35 vagyok most most is azzal a párommal vagyok akivel 21 évesen, de most is nagyon fontos a szex. Ha az nem működik nincs kapcsolat ami hosszútávon rendben működjön.
2020. dec. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2, "férfinek ... a szex az elsődleges, ... nőknek nem ez az elsődleges". Ez valami félreértés lesz. Ahol a nő is megtalálja a kielégülését, ott nincs ilyen különbség.

Kérdező, miért közlöd vele, hogy nincs szex? Túl sok időt vonna el más dolgaidtól? Fáradságos előkészülni? Alkalmatlan a hely? Ezek mondvacsinált indokok. Ha a barátod kivánós, nem kell neki több, mint 5 perc tőled, és majdnem mindig lehet találni valami rejtekhelyet. Ha neked nincs is igényed rá, lehet kedveskedésből is.

Te nem élvezed vele az együttlétet? Jó az orgazmusod? Aggódom, hogy itt a baj, bár meglehet, hogy nem is te vagy az oka. A barátod elvisz téged minden alkalommal?

2020. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretném elhagyni, szeretem őt. Van rá esély hogy valahogy meg változtassam, igazából nagyon ritkán is találkozunk egy héten egyszer max2.

Azért közlöm vele mert amikor szó van róla hogy találkozunk ő egyből a szexre gondol.

És nem visz el minden alkalomkor. Ő 19 éves.

2020. dec. 2. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Neked van igényed a szexre, csak nem annyi, mint neki, vagy egyáltalán nincs.

Ha ennyire nagy az igénybeli különbség, az hosszútávon nem vezet jóra.

Ha meg ilyen a libidója, megváltoztatni úgysem tudod.

2020. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor mindenkinek igaza volt aki a kérdésedre válaszolt!

1. Minden férfinek a szex az első! Ez nálatok főleg igaz mivel nagyon ritkán találkoztok, teljesen természetes dolog!

2. Neked azért nem fontos a szex, mert nem mész el minden alkalomkor, nem csinálja jól- Nem is valószínű, hogy úgy szereted ahogy kellene, nem fogadod el olyannak amilyen.

Mint írtam ez bele van kódolva a férfiakba, soha nem tudod megváltoztatni.

Örülj neki, mert ebben a korban édes kevés!

20 év házasság után szexelek ennyit a feleségemmel, na jó, ennél azért jóval többet szerencsére!

2020. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Meg próbálom elfogadni olyannak amilyen és én is próbálok magamon változtatni.
2020. dec. 2. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, rossz következtetést vontál le.

A barátodat neveld, oktasd, hogy neked is minden alkalommal élvezetes legyen a szex. Talán neked magadnak is szükséged lenne arra, hogy felfedezd az orgazmusodat, ez messze nem ritkaság. Rengeteg nő csak sok-sok év után élvez el először, és akkor tudja meg, hogy amit addig érzett, az kellemes csiklandozás volt csupán. Ne juss a sorsukra! Nem elfogadni kell, hanem kisérletezni. Abból indulj ki, hogy nem lehet véletlen, hogy a nők többsége akár veszélyt, kényelmetlenséget is vállal, csak azért, hogy a párjával szexelhessen, és megtesz a párjának mindenféle "őrültségeket", mert annyira jó vele. Ezt az érzést akard fölfedezni, és akkor te is egyből a szexre fogsz gondolni. Minden más is jobb lesz utána vele, garantálom. ;)

2020. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!