Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki csak megdugni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és még szűz. Mindenki akivel csak találkoztam eddig szexet akart. Volt egy pasi akibe nagyon szerelmes voltam de elhagyott mert nem feküdtem le vele 1 hónap után.. Ha valaki esetleg megtetszik arról is hamar kiderul hogy amúgy csak szexet akár és ennyi. Vagy ha nem is csak szexet akkor És ezt így sokan nyíltan közlik is hogy jó akkor csak egy éjszaka aztán ennyi volt.

Vagy nem is közlik hogy csak egyéjszakást akarnak de már rögtön a szexen van a téma és hogy mikor fekszünk le.

Teljesen el vagyok már keseredve semmi önbizalomam egy erteketlen sz*rnak érzem magam amiatt higy senki nem látja meg a belső értékeikeimet. Meg azt sem értem hogy nagyon sokan tudják hogy még szűz vagyok de ettől függetlenül ugyan úgy próbálkoznak pedig gondolatnak hogy nem egy egyéjszakásba fogom elveszíteni.

Egyszer egy ismerősöm azzal próbált vigasztalni hogy ha lefekszek valakivel abból alakulhat is valami mert manapság úgy mennek a dolgok de én ebben nem igazán tudok hinni.

Kezdem azt érezni hogy ha társat szeretnék magam mellé csak az az egyetlen lehetőségem van hogy mindenki alá alafekszem aztán hátha megmarad mellettem valaki..



2020. dec. 13. 10:00
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
73%

"de sajnos nem érzem úgy hogy érzelmek nélkül bárkivel is le tudnék feküdni"

Bocsi, de soha nem fogom tudni ezt felfogni, annak ellenére, hogy régebben számos, még szűz, vagy már nem szűz csajjal is beszélgettem erről élőben is. Nem érzed úgy.. Mi az hogy nem érzed úgy? Nincs is honnan tudd, milyen az, mikor fel vagy izgatva, és éppen az aktus következik. 12es voltam.

2020. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 Noren1989 ***** válasza:
44%

A kutyamegamàja.


Ahogy làtom, itt is megrépeltek volna pàran. Nos, én csak arra tudok gondolni, h rossz célközönség köreiben mozogsz.


Emellett, ha vaki bevàgja ezt a gyere dugni dumàt, legyen benned tartàs, és zavard el a g-cibe.


Azért az udvarlàs, mint olyan, nem halhatott ki teljesen, szóval nyugodtan beszélgess fricikkel, de egyben szelektàlj is. Később ez a gyakorlat nagy hasznodra lesz.


Dugni meg nem kötelező, egyéni, személyes döntésed.

2020. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
0%
Én egy nagyon jó és kedves ember vagyok és engemet nem a szex érdekel hanem pont az hogy milyen a lány vagyis a belsője.Ha gondolod rám írhatsz privbe és jobban megismerkedhetünk.21f
2020. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak jóképűekkel ismerkedsz. Kezdj el csúnyákkal ismerkedni, ők majd megbecsülnek.
2020. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
36%
Van itt bőven blöd tanács de azz elején hangzott el hasznos gondolat, a megjelenésed sugalja hogy értelmes vagy ne azt hogy megdughat bárki, ha akarod várd meg a szexel az igazit ezt neked kell tudni. Nagyobb élmény lesz ha olyannal csinálod akit szeretsz de ha nem a fehér lovaggal lesz akkor is jó élmény lehet ez. Ne menj át lotyóba csak mert bunkokkal sodor össze az élet :)
2020. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
88%

1 hónap után nem akartál szexet avval, akibe nagyon szerelmes voltál? 🤔 Azért ez nagyon beszédes! Nem gondolod, hogy valami probléma van az értékrendeddel? Mégis, mennyi időt kellene várni egy felnőtt párnak az ismerkedéstől a szexig? Mi lenne a normális? Amennyiben 1 hónap még kevés, akkor 2 - 3... fél év, egy év? 🤔

Amennyiben egy potens, férfias pasival jössz össze, az szexet is akar. Ha pedig egy töketlennel, akkor a végtelenségig várhatjátok a megfelelő időpontot.

Mégis, Te, mire vársz? Mit gondolsz, mi a szex? Nagyon sokan túlmisztifikálják. Gondolom, ebbe a csoportba tartozol. Egyesek fergeteges égindulást, míg mások álomszerű romantikát képzelnek bele. Pedig a szexualitás (főleg a fizikai része) olyan alapvető igény, mint az evés, ivás, alvás. Kamaszodás után szükségünk van rá. Kész, pont, ennyi és nem több.

A párkapcsolat viszont már lelki tényező is, de szexualitás nélkül nem működik. Plátói szerelem van, de az nem párkapcsolat, csupán egy lelki álomkép. Lényegében, ha a pusztán testi kapcsolat az egyik, akkor a másik végpont két ember közötti viszonyban a plátói szerelem. Ideális az átlagosnak mondható arany középút. Kölcsönös vonzódás, szerelem, amely testi kapcsolattal teljesedik ki.

Tanácsom, próbáld a saját elképzeléseidet a másik felé közelíteni, illetve mindketten közelítsétek a másikéhoz. Ha úgy érzed, lelkileg is vonzódsz a másikhoz, akkor légy kicsit bátrabb, merészebb és vágj bele a szexbe is. Tudnod kell, akár van szerelem, akár csak testi a vonzalom, az együttlét lehet jó és nem túl jó is. Az első együttlét nem csak neked első, még akkor sem, ha számodra az a legelső szexuális élmény. Minden viszonyban az első testi érintkezés izgalommal, esetleg stresszel jár. Még nem ismerik egymás igényeit, nem tudják, mint szeret a másik, mit nem, így nagy eséllyel bénázzák el. Persze, a sikeres, élvezetes együttlét lehetősége ugyanakkora aránnyal benne van. (Hozzátenném, arra sincs szabály, hogy a további együttlétek, az első alapján határozódnak meg. Ha rossz volt, akkor a többi is rossz lesz, vagy ha jó, akkor jó. Hiszen bármi lehetséges!)


Még egy. Ha szoktál maszturbálni és orgazmusod is volt már, akkor nagyjából tudhatod, mire számíthatsz partnerrel. Amennyiben nem önkielégítettél még soha, úgy a partnertől nem lesznek különösebb elvárásaid. Ennek egy igen rossz megoldás lenne. Ennél már csak az rosszabb, ha szűz fekszik le szűzzel és egyik sem maszturbált még. Akkor teljes mértékben vak vezet világtalant helyzet áll elő.

A lényeg: A döntés a tiéd! Te magad vagy a felelős a saját életedért. Akár rosszul csinálod, akár jól, főként tőled függ. Amennyiben húzod, halasztod és egy álomképet követsz, nagy esélye van, hogy 25 - 30 - 40 évesen is ezeken fogsz rágódni. Ha elképzeléseid reálisak, plusz eléggé talpraesett, aktív vagy, akkor sok pozitív élményed lehet, de egy biztos, élettapasztat leszel.

49N

2020. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, 60 évesen senki sem akar majd megdugni, de még csak utánad sem fognak nézni az utcán. Túl szép vagy és felkelted sok emberben a szexuális vonzalmat? Majd megsajnállak, ha lesz egy kis időm..... ja, nem!
2020. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
80%

Én nem akarlak megdugni.

És ezért nem is foglak.

2020. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos a pasik többsége ilyen. Ők előbb-utóbb szexet akarnak, és sokakat nem is érdekel annyira a belső. Lehet, hogy olyan is volt, aki hízelgett neked, és aztán mégis kiderült, hogy csak azt akarja. Sajnos sok ilyen van.


Én azonban kivétel vagyok. Engem őszintén a női belső érdekel. Nem a szexre hajtok. Szeretnék segíteni neked, hogy visszajöjjön az önbizalmad. Mit szólnál, ha elvinnélek valahova egy kávét meginni? Utána pedig szívesen látnálak a lakásomban egy önbizalomnövelő beszélgetésre...


:P


__________________________________________



Csak vicceltem, bocsi, nem hagyhattam ki :) Komolyra fordítva a szót: nyilvánvaló, hogy jó nő vagy. Az ilyeneknek együtt kell élniük azzal, hogy minden férfi gondolatban levetkőzteti és meg akarja fektetni őket. Sajnos ez van, ezen nem tudsz változtatni.


Viszont nekem is úgy tűnik, hogy ettől függetlenül te kifejezetten elzárkózol a dologtól. Igaza van a felettem levő 49 éves hölgynek, nem biztos, hogy ennyire túl kell misztifikálni a szexet. A másik meg, hogy azt tisztázd le magadban, hogy milyen párt szeretnél magad mellé. Lehet, hogy egy komolyabb, konzervatívabb, visszafogottabb srácot kéne keresned. Akár olyat, aki vallásos. Olyat kéne keresned, aki sokat kérdez és komolyan érdeklődik irántad. És az ilyennek aztán neked kell zöld utat adnod (a legjobb módszer, ha te is érdeklődő vagy, bátorítod arra, hogy beszéljen arról, amit szeret). Egy jó módszer lehet a komolyság tesztelésére szerintem, ha megkérdezed egy idő után, hogy mit szólna, ha elhívnád egy családi eseményre (de ne túl hamar!).



És ha rám hallgatsz, ne várj túl sokat a szexszel, ha megtalálod a megfelelő fiút, mert különben azt fogja hinni, hogy nem tartod elég jónak magadhoz. A lényeg, hogy érezd magad jól és biztonságban mellette.

2020. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az előttemszóló is mondja, csak annyit tennék hozzá, hogy óvakodj a vallásostól! Csak mégjobban beledönt abba a feszengésbe, amiben most vagy.
2020. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!