Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki csak megdugni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és még szűz. Mindenki akivel csak találkoztam eddig szexet akart. Volt egy pasi akibe nagyon szerelmes voltam de elhagyott mert nem feküdtem le vele 1 hónap után.. Ha valaki esetleg megtetszik arról is hamar kiderul hogy amúgy csak szexet akár és ennyi. Vagy ha nem is csak szexet akkor És ezt így sokan nyíltan közlik is hogy jó akkor csak egy éjszaka aztán ennyi volt.

Vagy nem is közlik hogy csak egyéjszakást akarnak de már rögtön a szexen van a téma és hogy mikor fekszünk le.

Teljesen el vagyok már keseredve semmi önbizalomam egy erteketlen sz*rnak érzem magam amiatt higy senki nem látja meg a belső értékeikeimet. Meg azt sem értem hogy nagyon sokan tudják hogy még szűz vagyok de ettől függetlenül ugyan úgy próbálkoznak pedig gondolatnak hogy nem egy egyéjszakásba fogom elveszíteni.

Egyszer egy ismerősöm azzal próbált vigasztalni hogy ha lefekszek valakivel abból alakulhat is valami mert manapság úgy mennek a dolgok de én ebben nem igazán tudok hinni.

Kezdem azt érezni hogy ha társat szeretnék magam mellé csak az az egyetlen lehetőségem van hogy mindenki alá alafekszem aztán hátha megmarad mellettem valaki..



2020. dec. 13. 10:00
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
85%
Mert a férfiaknál az érzelem úgy alakul ki, hogy először szeretkezik és ha az jó, akkor lehet tovább menni. alapvető különbség férfiak és nők között.
2020. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként jobban járnál, ha 20 évesen jó csajként (biztos az vagy, ha mindenki azt akarja) élveznéd az életet, dugnál sokat. És ha úgy alakul, a megfelelő pasi melletted fog maradni akkor is, ha már az első randin lefeküdtök. Meg kéne értsétek, mi férfiak nem bírunk úgy egy bomba csaj mellett sok ideig, hogy ne dugjuk meg, főleg ha történetesen a baránőnkről van szó. Ez hormonális dolog. 24f
2020. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
#12 rengeteg mondták már ezt nekem de sajnos nem érzem úgy hogy érzelmek nélkül bárkivel is le tudnék feküdni vagy ha igen utána tuti elkezdenék kötődni hozzá
2020. dec. 13. 11:01
 14/54 anonim ***** válasza:
74%
12: Igazad van, nőként is így gondolom. Kérdező, örülj neki, hogy legalább meg akarnak dugni, néhányan még ezt sem mondhatjuk el magunkról. 😔 Használd és élvezd ki a lehetőségeket, a fiatalság hamar elrepül, nagyon sz*rul fogod érezni magad, ha apácaként telik, tapasztalatból írom. Nem kell mindenféle gusztustalan hulladék fazonokkal összefeküdni, de normális, vállalható srácokkal, akiket kívánsz, miért ne? És igen, akinek "kell", az úgyis maradni fog. Te pedig akkor már nem fogsz tapasztalatlanul bénázni, úgy, hogy fogalmad sincs róla, mi és hogy jó neked.
2020. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
26%

#13


Szerintem meg elég önmagáról sokat képzelő nő vagy a leírásod alapján. Látszik, hogy a "jó csajnak" hiszed magad. Ez elég taszító lehet benned. Ráadásul nagyon válogatósnak, és hisztisnek is tűnsz. Én semmi olyat nem látok benned a nyafogásod alapján, ami tetszene neki egy normális pasinak.

2020. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
83%

"Volt egy pasi akibe nagyon szerelmes voltam de elhagyott mert nem feküdtem le vele 1 hónap után"

mit akarsz még hogy kérje meg a kezedet is? itt szerelmes voltál és még se feküdtél le, a te gondolkozásodal van a baj

2020. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

#16

Azért nem feküdtem le vele mert korainak tartottam és féltem hogy csak arra kellek neki utána meg ott hagy

2020. dec. 13. 11:16
 18/54 anonim ***** válasza:
44%

#17


Gondolom vallásosnak neveltek.

2020. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

#17

Nem neveltek annak

2020. dec. 13. 11:30
 20/54 anonim válasza:
81%
Így meg lehet azért hagyott ott, mert azt gondolta csak húzod az agyát.
2020. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!