Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki csak megdugni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és még szűz. Mindenki akivel csak találkoztam eddig szexet akart. Volt egy pasi akibe nagyon szerelmes voltam de elhagyott mert nem feküdtem le vele 1 hónap után.. Ha valaki esetleg megtetszik arról is hamar kiderul hogy amúgy csak szexet akár és ennyi. Vagy ha nem is csak szexet akkor És ezt így sokan nyíltan közlik is hogy jó akkor csak egy éjszaka aztán ennyi volt.

Vagy nem is közlik hogy csak egyéjszakást akarnak de már rögtön a szexen van a téma és hogy mikor fekszünk le.

Teljesen el vagyok már keseredve semmi önbizalomam egy erteketlen sz*rnak érzem magam amiatt higy senki nem látja meg a belső értékeikeimet. Meg azt sem értem hogy nagyon sokan tudják hogy még szűz vagyok de ettől függetlenül ugyan úgy próbálkoznak pedig gondolatnak hogy nem egy egyéjszakásba fogom elveszíteni.

Egyszer egy ismerősöm azzal próbált vigasztalni hogy ha lefekszek valakivel abból alakulhat is valami mert manapság úgy mennek a dolgok de én ebben nem igazán tudok hinni.

Kezdem azt érezni hogy ha társat szeretnék magam mellé csak az az egyetlen lehetőségem van hogy mindenki alá alafekszem aztán hátha megmarad mellettem valaki..



2020. dec. 13. 10:00
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
84%
Igen, jól írtam, "annó" :) De feltétlenül muszáj egyre hülyébbnek lenni? :) Mintha ez alapfeltétel lenne, úgy csinálsz.
2020. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
59%

Nos, én írtam a Kérdezőnek egy levelet, amiben bemutatkoztam röviden, hogy meg szeretném ismerni. Elmondtam, hogy én nem csak szexet akarok tőle, és jeleztem, hogy kíváncsi leszek, hogy komolyan gondolja-e ezt az egészet.


Még csak vissza sem írt...


Pedig Magyarországon alap dolog lenne, hogy legalább megköszöni a dolgot, és ha nem akarja, szépen nemet mondd. Bennem legalábbis lenne ennyi intelligencia, hogy ha már valaki próbálkozik, intelligensen utasítom vissza.


Szóval nem csodálom, hogy a pasik csak a testét látják, képzelem, hogy kicsoda természete lehet élőben.


Ez az oldal egyébként tele van ilyen nőkkel. Itt van pl. egy másik jó madár:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. dec. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
38%
Attól hogy valaki 20 éves kora előtt már nem szűz vagy fiúzik nem jelenti azt, hogy hülye
2020. dec. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de a többség az.
2020. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
35%

42: Nem ismerkedni jött ide a lány, mondjuk egy kedves visszautasítás beleférhetett volna, az tény.


Egyébként amiről nem ír, és ami nekem általános megfigyelésem ezzel a korosztállyal kapcsolatban, hogy bármennyire is szeretik azt a közhelyet hangoztatni az emberek, hogy a "lányok hamarabb érnek", valójában ezek a lányok egyáltalán nem érettek. A 20 körüli lányok kevés kivétellel egyáltalán nem tudják, hogy mit akarnak, és nagyon nehéz belőlük egyértelmű reakciókat és egyenes válaszokat kihúzni. Olyanok még ilyenkor, mint egy éretlen csikó, ami összevissza ugrál, és nem tudja, mit akar, de azt nagyon, de leginkább mindent akar. Aztán valahogy mégse jó neki semmi. Tinderre "csak a barátnője regisztrálta fel" és jellemzően "nem tudja, mit keres itt", és természetesen nem akar kapcsolatot, de azért mégis reménykedik valamiben, mondjuk hogy egyik éjjel álmában 10 évre előreutazik a jövőben és meglátja magát az oltárnál egy tökéletes pasival, és másnap meglátja ugyanőt a tinderen. Nem mondom, hogy mindegyik ilyen, de a nagyon sokan igen, talán a többség, és semmit nem lehet velük kezdeni ebben a korban. Akarnak is kapcsolatot, meg nem is, bulikázni akarnak, de kicsit félnek a pasiktól, tele van a fejük romkomokban látott hülye klisékkel, összevissza álmodoznak, aztán persze, hogy senki és semmi nem olyan, mint ahogy elképzelték. Egyszóval nincs ön- és emberismeretük. Ez olyan harminc körül vagy azután jön meg náluk igazán. Férfiaknak szerintem hamarabb, egyszerűen azért, mert ők többet esnek pofára, nekik nincs is más választásuk, mint levonni a tanulságokat és megérteni, hogy működnek a nők. A nők maguktól is sokáig kapósak, van, aki még 40 fölött is olyan, mint egy kamaszlány.

2020. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
74%

#45


"42: Nem ismerkedni jött ide a lány, mondjuk egy kedves visszautasítás beleférhetett volna, az tény"


Aki ismerkedni akar, az minden lehetőséget megragad, arra, hogy ismerkedjen. Gondolom te is voltál már úgy, hogy nagyon akartál párt, és ha lett volna rá lehetőséged, akkor utána néztél volna annak, hogy ki az.


De ez a viselkedés a részéről elmondd nekünk valamit:


Azon pasik mellett, akik csak szexet akartak tőle, BIZTOSAN voltak olyanok, akik komolyan vették őt. Azoktól srácoktól azonban ő nem akart semmit. Ugyanúgy levegőnek nézte őket, mint az én levelemet.


Ami abból fakad, hogy a szexuális ajánlatok miatt elhitte magáról, hogy ő "jó csaj", ezért is lett szexuális stílusban feltéve a kérdés. Egy normális lány szebben írta volna ki, nem "dugással" fűszerezve.


De íme az igazság, tessenek figyelni:


A fiatal srácok, akikben 100%-os tesztoszteron van, nem igen válogatnak a szexuális partnerek közül. Többségük nem egy nőcsábász, aki a legfullosabb csajt kaphatná meg, ezért oktalanság arra gondolni, hogy a közeledésük egy nő felé azt jelenti, hogy ő Palvin Barbi szintjén van. Ez butaság, biztos vagyok abban, hogy a Kérdező csak egy átlagos fiatal lány.


Végezetül még valami: engem nem zavar, ha a levelemre nem válaszolt, mert azóta már felbukkant egy lányismerősöm, aki valóban jól néz, ki és kedves is. A Kérdező azonban nincs a helyzet magaslatán, és most még finoman is fogalmaztam...

2020. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek 45 és 46-al
2020. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
38%
#46: Ne legyél vele ennyire szigorú, ez az ő dolga. Én is voltam olyan, mint te, megértem a sértettséged, tényleg iszonyú frusztráló az érzés, amikor nem kellünk a lányoknak, és csak a s*ggfejekre buknak. Nehéz ügy a pártalálás, viszont én azóta rájöttem, hogy velem is volt probléma bőven, én se álltam készen rá. Azóta volt olyan barátnőm, aki nagyon tetszett, és el tudom hinni magamról, hogy nekem is összejöhet. Persze, ott valóban nem tartok, hogy kinézek egy álomnőt és megkapom, de az az igazság, hogy inkább ne legyen álomnő, csak átlagos, ha mellette normális és jó lelki társam. Az álomnők sajnos a legtöbbször defektesek lelkileg a túl sok ingyen kapott imádattól.
2020. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
70%

#48


Nincs bennem sértettség, sőt én magam is kicsit bunkó pasi vagyok. xD


Én inkább azért írtam, mert az emberi butaság taszító, így segítettem helyre tenni pár dolgot, ami feltehetően a valóságot is tükrözi.


De szerintem lehetne offolni ezt a kérdést, mert már unalmas.

2020. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
40%

#48


Én kellek a lányoknak.

2020. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!