Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál, ha csak később derülne ki a párodról, hogy transznemű?

Figyelt kérdés

Ez a cikk gondolkodtatott el: [link]


Nem tudom, mi a jobb megoldás. A randik valamelyikén ezzel nyitni, vagy csak később elmondani.



2021. jan. 15. 14:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
49%
tuti kuka
2021. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is transznemű vagyok, de még a tranzícióm előtt. Eddig csak "hetero férfiként" kerestem párt, de én mindenképpen elmondanám legkésőbb a második-harmadik randin. Szerintem ez így fair. Ha a páromról kiderülne, valószínűleg szakítanék vele. Nem a transzneműsége miatt, hanem azért, mert nem volt őszinte velem.
2021. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Azonnal szakítanék. Ez olyasmi, amit az első randi előtt (!) el kell mondani. Nem kéne olyan, aki minimális őszinteségre se volt képes és a transzeműséggel szemben is vannak fenntartásaim.
2021. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 harminezer oxigén ***** válasza:
68%

Szia!


Transzneműként az a véleményem erről hogy, az első randin nem ezzel kell rögtön nyitni, a #2 válaszolóval abszolút egy véleményen vagyok. Ezt el kell mondani a második, harmadik randin de mindenképpen a szex előtt, hisz ha valakivel komoly kapcsolatot akar az ember akkor fontos az őszinteség.

Azzal viszont nem értek egyet amit a #3 válaszoló írt, hogy még az első randi előtt. Ilyenkor még esélyt sem ad az egyik fél a másiknak arra hogy minimálisan megismerje a másikat.

A szex, de akár már az első csók előtt tisztázni kell a dolgokat. Ezzel nem csak a másikat védem a csalódástól, hanem főképp magamat. Én sem szeretnék belebonyolódni egy kapcsolatba aminek ez az tény egyből véget vetne.


Niki

2021. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%

#4:

én nem is akarnék sem megismerni, sem randizni egy transzneművel

élből esélytelen egy ilyen nálam, mert nekem egy normális lány kell és nem egy pasi aki átesett ezen az átalakuláson, rájuk nem tekintek nőként és csak az időmet rabolja feleslegesen

2021. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sokaknak a transzneműség már önmagában kizáró ok, így igenis illik még az első randi előtt elmondani.
2021. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
szakítanék, és rohadtul átverve érezném magam.
2021. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
31%
Na itt kéne kicsit kardoskodni a jogokért, ha már az lmbt stb lobby annyira tolja, akkor a hetorknak is legyen már joguk ahhoz, hogy ezt a legelejétől tudhassák... bár más kérdés, hogy ha odáig jut a dolog, akkor meg úgy is feltűnik gondolom hogy valami nem stimmel odalenne.
2021. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
#8 ne üldözz képzeletbeli ellenfeleket. látod, hogy szinte mindenki elmondaná még a kapcsolat legelején.
2021. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%

"Hogyan reagálnál, ha csak később derülne ki a párodról, hogy transznemű?"


9-es értelmezd. Utólag.

2021. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!