Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál, ha csak később derülne ki a párodról, hogy transznemű?

Figyelt kérdés

Ez a cikk gondolkodtatott el: [link]


Nem tudom, mi a jobb megoldás. A randik valamelyikén ezzel nyitni, vagy csak később elmondani.



2021. jan. 15. 14:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
66%
Nézz rá a nőre. Szerintem nem csúnya. Plusz 16 évesen műtötték át, elég fiatalon. Plusz a fickó sem véletlenül szeretett bele. Ha ezek után dobja, akkor hülye. Szerintem lehet valaki szerelmes másnak a lelkébe, természetébe, nem csak a nemébe... Jó, persze, nem a legjobb később elmondani, de ha rögtön az első randin ezzel kezdi, lehet, hogy el se jutnak a másodikig. Szerintem sosincs jó idő elmondani, de azért pl. egy esküvő előtt el lehet.
2021. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
51%

“ Szerintem lehet valaki szerelmes másnak a lelkébe, természetébe, nem csak a nemébe... ”


Igen lehet. Meg vannak heterok is. Akiknek mindezek mellett a nem is fontos.

2021. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
40%
Bár az orvostudomány csodákra képes, egy transziról 95% biztonsággal meg lehet állapítani, hogy nem gyárilag nő, az első találkozáskor.
2021. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

#23 Vander83: Na igen, te már csak tudod...

[link]

2021. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó, az szuper, hogy a videóiban amiket vagy sötétben vagy agyoneffektelve vesz fel nem tűnik fel, de ne gondold azt, hogy ha elmentek egy plázába ott majd nem fog feltűnni az arca/testalkata.

Kezdeti videóin bőven lehet látni, hogy elég férfias arcú csaj.

Kedves, aranyos meg minden és ha így boldog ám legyen, de ő se húzza az időmet feleslegesen.

Heteró nem fog transzba szeretni. Kész ez van. Akit meg nem érdekel, hogy transz, az meg nem heteró. Van már 1000 féle megnevezés amikor már tárgyakhoz is tud szexuálisan vonzódni meg ezer féle.

2021. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
24%
#25: Szerintem egyáltalán nem férfias, de mindegy. És róla mi a véleményed? [link]
2021. jan. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

26 Nézd meg az első 2-3 videóját, amikor közelről mutatja.

Ő sem nőies kifejezetten.

Persze amúgy aláírom, van 1-2 "igazi" nő is akinek nagyon férfias arca van, de az inkább a kisebbség, és szerintem ők se túl népszerűek a heterók körében.

2021. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is hihetetlen, hogy ne lehetne egybõl megállapítani, hogy eredetileg férfi... De ha mégse venném észre, nagyon tetszene, jól érezném magam vele és néhány randi után elmondaná, én 50 évesen, családot nem akarva, lehet, hogy bevállalnám.
2021. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

100% heteroszexuális férfiként válaszolok.


Az egyetlen szituáció amikor ezt esetleg elfogadnám, ha előre elmondaná, hogy ő transznemű nő. Ha ez akár az első csók után derülne ki, rögtön dobnám.

2021. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
30%

Heteroszexuális vagyok. És nem homo- vagy transzellenes.


De itt egyesek azt írják, hogy elég elárulni a harmadik randin, az első szex közben, de még az esküvő előtt sem késő. Nem baj, hogy transz, úgy is el kell fogadni, el kell fogadni lánynak, ha ő lánynak érzi magát, akkor lány.


Jó, és lehet, hogy úgy néz ki, mint egy lány, de attól még nem lány.

Miért kéne szerelmesnek lennem belé, miért kéne szexuális vágyat éreznem iránta azért, mert lánynak néz ki? Miért nincs jogom tudni róla, hogy kivel létesítek az érzelmin, "barátin" kívül testi kapcsolatot is?


Énszerintem ez nem így van. Nekem erősen kéne tudnom róla, hogy ő transznemű.

Ha ez nem így lenne, akkor miért lenne olyan szó, hogy transznemű? Ő nem lány, hanem transznemű. (Az most mindegy, hogy transsex vagy transgender.) Szerintem teljes mértékben kéne, hogy tudhassam azt, hogy transznemű.


Ezzel most nem azt mondom, hogy "miért adják ki magukat nőneműnek, mikor igazából transzneműek". Nem. Hanem azt, hogy nem kéne rákényszeríteni a heterókra , hogy teljesen úgy bánjanak a transzneműekkel, mint a férfiakkal, nőkkel, a ciszneműekkel.

Semmi bajom nincs a transzokkal, de ő akkor is transzlány, nem lány. És magukat is transznőnek hívják. És ez így is van.

A lányos, szoknyát hordó, hosszúhajú fiúkat sem kell lányként elfogadnunk, és nem is azok. Nincs is velük baj, nekem sem rövid a hajam. De ők fiúk. A transzneműek meg transzneműek, ez sem baj, de néhányan (akár transz-, akár ciszneműek) úgy gondolják, hogy kötelességünk olyan módon magunkhoz engedni őket testileg, mint a születésüktől kezdve, napi 24 órában lányokat, nőket, és erről nem is kell minket tájékoztatni(uk). Na ez a baj.


Teljes mértékben elfogadom őket. Emberként. Ha jó emberek, akkor jó emberként. Ha nemi értelemben, akkor viszont transzneműként.


Remélem van, aki hasonlóan gondolkodik hozzám ezzel kapcsolatban.

2021. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!