Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál, ha csak később derülne ki a párodról, hogy transznemű?

Figyelt kérdés

Ez a cikk gondolkodtatott el: [link]


Nem tudom, mi a jobb megoldás. A randik valamelyikén ezzel nyitni, vagy csak később elmondani.



2021. jan. 15. 14:38
1 2 3 4
 11/32 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Ez ezért nagyon függ az adott szituációtól is, pl. ki kezdeményez. Ha én, akkor evidens hogy, ezt minél előbb, mondjuk akár már az első kávénál, beszélgetésnél megemlítem neki. Ha viszont a srác kezdeményez, akkor viszont szeretném ha legalább esélyem legyen arra hogy megismerjen, mondjuk egy két randin.

Mellesleg ha ilyen kételyeitek vannak, rá is lehet kérdezni, kulturáltan, tapintatosan. Hidd el ilyenkor biztos el fogja mondani az igazat.


Niki

2021. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 harminezer oxigén ***** válasza:
74%

#8


Ennyi erővel, akár teljes orvosi dokumentáció, komplett családfa, minden bizonyítvány, komplett pénzügyi kimutatás átadásával lehessen csak valakit randira hívni. Legyen akár transz, cisz, hetero, meleg, nő, férfi. Hisz valakinél akár a genetikai meddőség, annak hajlama, bármely betegség, iskolázottság, anyagi helyzet, származás, vallás, politikai nézet is kizáró ok lehet és joga van tudni még mielőtt leülsz vele beszélgetni.

Fura egy helyzet lenne: Szia, tetszel nekem, tessék itt van két iratszekrény, nézd és majd szólj hogy ha meginnál velem egy KV-t.


Niki

2021. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igazából azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert ha már viszonylag megszerettünk valakit, elfogadjuk úgy ahogy van (alapból), majd előjönne egy ilyennel, az számít, hogy nem mondta el (lényegében nem hazudott), vagy az, hogy tulajdonképpen ő férfi/nő.
2021. jan. 15. 16:04
 14/32 anonim ***** válasza:
72%
Pedig ennek tényleg ennyi lenne a lényege, hogy legyen már az embernek joga tudni, hogy valójában ki is az, ne csak az lmbt stb jogokkal papoljanak, hanem akkor legyen ez is benne, hogy ezt előre tisztáznia kelljen, hogy mi is valojában.
2021. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

“ z számít, hogy nem mondta el (lényegében nem hazudott), vagy az, hogy tulajdonképpen ő férfi/nő.”


Akinek az számít hogy transz az illető, az mindegy mikor tudja meg, úgysem akar majd tőle semmit.

Akinek meg nem kizáró ok hogy transz, lehet ő is elutasítja, ha nem mondja el időben.

2021. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 harminezer oxigén ***** válasza:
65%

#14


A helyzet viszont pont az hogy, jogod van megtudni, bárkitől megkérdezheted mindenkinek joga van ezt megkérdezni a másiktól. Ha az illető ezután hazudik neked, annak van jogorvoslati lehetősége, bíróság, békéltetés, stb.

Te viszont köteleznél minden transzneműt hogy, szenzitív, orvosi adatot közöljön egy, akkor még ismeretlen személlyel.


Niki

2021. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem a kérdést. Hogyhogy később derül ki? Szerintem egy transzneműről könnyen meg lehet mondani hogy az. Pláne műtétek, meg hormonok előtt. Van transznemű ismerősöm. Fiúnak született, de lánynak érzi magát. Szerencséje van, mert androgün arca van, nagyon vékony, nagyon jól sminkel, öltözködik, szép hosszú hajat növesztett. De max 5 perc beszélgetés után mindenki rájön, hogy biológiailag nem nő.
2021. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
38%
Ilyesmit eltitkolni pofátlanság.
2021. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
28%

Hát nem tudom, ki az aki nem veszi észre, hogy a másik nem nem nő hanem férfi. Már az arc csontozatából lehet látni az esetek 95%-ában, hogy férfi az illető és nem nő. Az pedig, ha agyon sminkeli meg filterezi magát a randin úgyis kiderül. Akkor pedig szerintem ne csodálkozzon a transz, hogy megfogják és otthagyják tekintve, hogy időt és energiát áldoznak rá ő pedig egy orbitális hazugsággal kezd.

Aki hetero annak nem tudom minek húzni az idejét ilyenekkel, aki pedig vonzódik a transzikhoz az ettől nem kopik le.

2021. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
28%
A kérdés gyakorlati? Ádámcsutka? Hang mélysége? Egyébként,ha a harmadik randi beteljesülésére tervezi a szexet,akkor a második randi után.Amikor már két randin túl vannak,akkor azért valamennyi szimpátia már van. Azért nem kuka,mert a jövőben, akár egymás lelki szemetesládái lehetnek.Illetve,azért,mert nem akarnak prütykölni,azért még mindketten szerethetnek meccsre,operába,színházba járni.Tehát,lehet azonos érdeklődési körük.Szóval,a második után már el lehet dönteni,hogy lesz-e tovább? Természetesen,nem elmenni a harmadikra,szó nélkül,az csúnya!Előtte fel kell hívni,hogy örülök,hogy megismertelek és sok sikert az életben. Pont. Esetleg,a harmadikon megbeszélni,hogy derék alatt,nem szeretnélek látni,de ide-oda elmennék veled.
2021. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!