Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek biszexnek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Szerintetek biszexnek vagy melegnek kell lenni ahhoz, hogy egy pasi felizguljon meztelen masszázs közben?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem mindig felállt közben a farkam, ha srác masszírozott.... na jó, biszex is vagyok :D - szóval ez nem perdöntő. de szerintem ez anélkül is könnyen megtörténik... pl. én is szoktam hobbiból srácokat masszírozni régebben, és általában megtörtént :).

2021. febr. 19. 19:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
96%
hát igen heterónál is előfordul merevedés.
2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
97%
Én ha csak meztelen vagyok, már akkor ágaskodik.
2021. máj. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
96%
Feláll bizony!
2021. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is mindig feláll közben.
2021. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
33%
Valaki megmasszírozhatna Miskolcon....
2021. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%
masszázsa válotatja, a másik ha hagyod akkor bizony felfog állni bárki birizgálja.
2021. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom milyen masszőrhöz, és minek jártok. Nekem tényleges egészségügyi probléma miatt kellett rendes gyógymasszőrhöz járnom. 30 éves, egész jól néz ki. Soha nem állt fel, és volt hogy nagyon durva volt. Egyszer csinált nekem egy ilyen kicsit simogatósabbat, nagyon jól esett, de akkor se állt. 50 fölötti nagyon profi férfi masszőrhöz is járok, és még egy másik idősebb nőnél is voltam.
2021. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
95%

Sportoltam, az egyik gyúró egy középkorú, a másik egy hatvan körüli pasi volt. Totál nem mindegy, milyen masszírozásról van szó! Amikor izomlázat, izomfájdalmat dolgoz ki, akkor az nem kellemes, sőt fájdalmas. Naná, hogy nem áll fel rá.

Amikor lazító masszázsról volt szó, akkor megesett, hogy merevedésem lett. De mivel említették, hogy ez általános jelenség, így nem érezte senki cikinek.

Voltam már masszázson és házhoz is hívtam már. Náluk sem ritka, hogy a páciensnek merevedése lesz. Ilyen helyzetben az a nem mindegy, miként kezeli az ügyfél vagy éppen a masszőr.


Partner masszírozása egészen más szituáció, ott kifejezetten a szex az alapja a dolgoknak. Talán az lenne a ciki, ha nem állna fel! ;-)

2021. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%
Én szívesen kipróbálnám, hogy egy igényes, helyes, nem meleg srácot megmasszírozhassak, ha más nem is történne, de felállna neki, az izgalmas lenne :) . (F vagyok)
2021. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
94%

Az nem azért van mert férfi vagy nő.

Nekem is dagadni szokot ha meztelen maszíroznak.

2022. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!