Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek biszexnek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Szerintetek biszexnek vagy melegnek kell lenni ahhoz, hogy egy pasi felizguljon meztelen masszázs közben?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem mindig felállt közben a farkam, ha srác masszírozott.... na jó, biszex is vagyok :D - szóval ez nem perdöntő. de szerintem ez anélkül is könnyen megtörténik... pl. én is szoktam hobbiból srácokat masszírozni régebben, és általában megtörtént :).

2021. febr. 19. 19:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem igazán szoktam masszázsra járni, pedig a munkahelyemen is lenne rá elvileg lehetőség. Ettől függetlenül ha egy meztelen férfit masszíroz egy másik férfi, akkor az erekció szerintem normális reakciónak nevezhető. Akár mindkét fél esetében is, és lényegében függetlenül az érintettek szexuális orientációjától. :)
2023. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
olyan sráchoz járok aki szintén meztelen maszírozás közbe. Neki is szokott állni közbe
2023. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Először is nem mindegy hogy milyen masszázsról beszélünk..Hiába vagy meztelen ha edzés után a gyúróbácsi elkezd keményen ropogtatni, nem fog neked ott felállni semmid ,hanem örülsz hogy befejezi..

Gondolom nem erotikus masszázsra megy egy hetero egy férfimasszőrhöz!!

A simogatás, meg kuki tapogatás az nem klasszikus értelembe véve masszázs.

2023. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig áll, pedig idős, csúnya bácsi a masszőr. Szerintem normális.
2023. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ha happy endinges akkor biztosan sőt még előnyös is 🙂
2023. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!