Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek biszexnek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Szerintetek biszexnek vagy melegnek kell lenni ahhoz, hogy egy pasi felizguljon meztelen masszázs közben?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem mindig felállt közben a farkam, ha srác masszírozott.... na jó, biszex is vagyok :D - szóval ez nem perdöntő. de szerintem ez anélkül is könnyen megtörténik... pl. én is szoktam hobbiból srácokat masszírozni régebben, és általában megtörtént :).

2021. febr. 19. 19:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
89%
Férfinak kell lenni,tök mindegy a,szexuális beállítottsàg!
2022. jan. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
85%
nekem volt egyszer hogy kondiban öltöztem át, egy csaj aki tényleg csúnya volt, és takarító, és pont bejött. kb. 2 másodpercig látta, és aztán kiment. de nekem fel állt már csak ettől. tuti hogy egy jó masszázstól is fel állna. de olyan zavarban lennék ha ez egy pasinál lenne. ezért sose engedném pasinak. rák vörös lennék
2022. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán semmi baj nincsen vele; ha feláll, csak azt jelenti, hogy jó a masször. Masszírozásnál felgyorsul a vérkeringés az egész testben. A farokba is jut. Ha szégyenled a masször elött, akkor fordulj el, vagy kérj egy kis szünetet.De szégyenlösnek sem kell lenned, a masször is látott már az életében álló farkat. Ha szerencséd van, még meg is kérdezi, hogy leápolhaja-e ? Vagy meg sem kérdezi, és leápolja. Nem azt mondom ezzel, hogy a masszöröd meleg, hanem azt, hogy a masszörök hozzá vannak szokva az ilyen mellékes munkához.Nem kell félni, semmi baj, ha természetes maradsz.
2022. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
67%
Felállna...de nem megyek pasihoz erotikus masszázsre.
2022. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

"még meg is kérdezi, hogy leápolhaja-e ? Vagy meg sem kérdezi, és leápolja."


Álcsúcson patintanám azonnal!!

Aztán lehetne ápolgatni a sürgősségin!

2022. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
89%

25 ös pedig ez elég sokszor megtörténik én is egy ismerős által ajánlott masszőrhöz jártam és történt egyszer hogy nekem is felállt

Ezért a zacsival elkezdett többet foglalkozni majd megkérdezte hogy foglalkozzon e némi juttatásért a cerkával is

Én nem voltam rá vevő és tudomásul vette utána még voltam nála és nem nyomult többet pedig többször volt árbóc állítás

A haveromnak aki ajánlotta ez után említettem a dolgot és hát mondta hogy persze tud róla és mi ebben a baj?? én meg mondtam neki ok vettem az adást!!!

2022. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
75%

Én biszex vagyok, de masszázsra még sosem sikerült felizgulnom, bár az is igaz sosem masszírozott fiatal srác

25f

2022. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
71%
A jó maszázstól fel is kell, hogy álljon, az a baj, ha nem.
2022. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 NTBS ***** válasza:
79%
Sose voltam még férfinél masszázson.
2022. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam még se férfi,se női masszőrnél, de egy ügyes kezű fiatal srác masszírozását szívesen igénybe venném! Enyhén bi ffi Bp 40é.
2023. márc. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!