Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm megsértődött? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este mondta, hogy ki szeretné próbálni a mélytorkozást, mondom ok. Egész jól csinálta, de a végén sajnos nagyon rányomtam a fejét a farkamra (mikor a szájába élveztem), és utána kiszaladt a wc-re hányni, majd mondta, hogy ne szóljak hozzá. Reggel se szólt egy mukkot sem.

2021. márc. 1. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Egy csokor virág, egy doboz bonbon és egy őszinte bocsánatkérés sokat tud javítani a helyzeten! Kérj bocsánatot és mond el, hogy óvatlan voltál, ettől még szereted és legközelebb sokkal jobban figyelsz rá.
2021. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

Nőként írom, hogy azért ne legyünk már ennyire álszentek. Meg jó hogy vezekelni nem kell szerencsétlen kérdezőnek.

Ez azért erősen benne van a pakliban ilyenkor, gondolom a barátnőd is tisztában volt vele.


De ezt közösen csesztétek el hogy nem beszéltétek meg előre mit mennyire és hogyan.


Egyébként normál esetben hagyja hogy a szájába élvezz?

2021. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, kb mindig a szájába, vagy az arcára szoktam
2021. márc. 2. 10:08
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

#12-es vagyok. Akkor nem értem igazából a barátnőd hisztijét, ha ő akarta kipróbálni, tulajdonképpen az lehet max az egyetlen gond, hogy azt érezhette nem nála van a kontroll mikor rányomtad a fejét, de azért nem hiszem hogy normális esetben ez úgy nézett ki hogy ott fuldoklott szerencsétlen.

Ahogy fent is írtam, tisztázni kellett volna a legelején hogy mit meddig és hogyan. De hogy ezért neked kelljen virággal meg csokival térden csúszva bocsánatot kérni kicsit erős.

Ülj le, beszéld meg vele, max kérj elnézést hogy nem figyeltél rá - ha így volt - és beszéljétek meg plusz hallgasd meg az ő oldalát is hogy egyáltalán ő mit gondol, mit érez az egésszel kapcsolatban.

Ezt beszélgetés nélkül nehéz lesz helyre rakni. Sok sikrt!

2021. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

#13

Az, hogy a szájába durrantasz vagy a torkába lősz nem egészen ugyan az. Ezt meg kellett volna azért előtte beszélni.

2021. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
az ilyen hisztis, mimóza csajoknak bezzeg van pasijuk :D
2021. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez a barátnőd és a te hibád is. Meg kellett volna beszélnetek, hogy mehet-e a szájába így, vagy sem. De se ő, sem pedig te nem hoztátok fel, így ez lett a vége. Legközelebb próbáljatok meg többet kommunikálni, mert ez lesz a vége, ha csak ész nélkül mentek előre és csináljátok az új dolgokat, ami éppen eszetekbe jut.
2022. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!