Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm megsértődött olyanra amire nekem kellett volna?

Figyelt kérdés

A barátnőm már egy hónapja megsértődött rám egy olyan dolog miatt amire nekem kellett volna megsértődnöm. Minden reggel együtt szoktunk menni a suliba és ő mindig késik és ritkán mondja, hogy bocsi a késésért vagy, hogy köszi, hogy megvártál. Szóval egy nap szokás szerint pontosan ott voltam a háza előtt és vártam rá öt percet mivel megbeszéltem vele, hogy ennyit várok rá és ha nem jön akkor nem jön, szóval elmúlt az öt perc nem jött,elmentem. A suliban megkérdeztem, hogy hol volt reggel erre ő azt mondta (enyhén kiabálva), hogy nem mindegy az???!! Erre én azt mondtam neki, hogy nyugodj már meg csak egy kérdés volt és azóta nem szól hozzám és nem is megyünk együtt nem is találkozunk. Ő a legjobb barátnőm és már babakorom óta ismerem mindig ilyen volt de már egy hónapja nem beszél velem és ez már durva. Szerintetek mit kéne tennem?

13/L



2017. nov. 10. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Semmit. Majd ėszheztėr
2017. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg volt beszélve az öt perc. Szólhatott volna (gondolom van telefonotok) hogy késni fog, várd meg/menj nélküle.


Azt pláne nem értem, hogy mire fel akadt ki.


Próbáld megbeszélni vele, ha nem megy, hanyagold.


Majd elkezdesz hiányozni neki :)

2017. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Várj.

Minnél több esze van, annál hamarabb tér észre.

Annak, aki nem tudja, hogy illetlenség, sőt, pofátlanság gyakran késni, megváratni a másikat, úgyis hiába magyarázol b ármit is.

2017. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1.Válaszoló: Igen erre én is gondoltam, de már egy hónapja ez van és ilyen még sosem volt (gondolom azért mert mindig én kértem bocsánatot) szóval szerintem most azt várja, hogy én kérjek bocsánatot (miért azt nem tudom.)
2017. nov. 11. 08:00
 5/6 A kérdező kommentje:
2.Válaszoló: Van telefonunk, de ő azt állítja, hogy 7:22-kor már kint volt, de ez lehetetlen mivel én 22-kor mentem el és akkor láttam volna s szerintem ezen akadt ki, hogy én azt állítom, hogy hazudik, de hát ezek szerint hazudik. És ezt a hanyagolós dolgot megpróbálom! :)
2017. nov. 11. 08:04
 6/6 A kérdező kommentje:

3.Válaszoló: Igen igazad van, de őt ez nem érdekli őt csak ő maga érdekli.


Köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 11. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!