Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez most szép, átlag vagy csúnya?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szép, átlag vagy csúnya?

Figyelt kérdés

Sosem volt még panaszom, nem ezért érdekel.

Egyszerűen nem tudom melyik kategóriába tartozik a puncim. Mitől szép egy punci vagy épp csúnya?

Szeretem mutogatni, a férfiak is szeretik, de ennek ellenére mindig van bennem egy kis fal, egy kérdés hogy biztos jó e.



2021. márc. 4. 09:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha mutatsz képet, mondok véleményt.
2021. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
19 eddig nem
2021. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is megmutathatod!
2021. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaha elküldöd valakinek, akkor én is legyek köztük. :D


De úgy tűnik, csak felspannolt minket, amúgy nem akar küldeni.

2021. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más tetszik, de az, de az majdnem mindenkinél fontos, hogy ápolt legyen. Természetesen vannak olyan fiatal szűzkisfiúk akik azt mondják, hogy pl. a akkor szép a punci, ha meztelen, vagy ha a kisajak kisebb mint a nagy, de komoly emberek (akik tudják, hogy minden punci jobb annál mintha nincs) az ilyenre nem akadnak ki.
2021. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
#25 voltam, de ha akarsz küldhetsz képet priviben.
2021. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
én az elején elhitem hogy csaj, de utána írta hogy szereti mutogatni magát, de még senki se kapott. most már tuti kamu, vagy netán elment dolgozni és nem látja? jöhetne az a kép
2021. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

27


"Jöhetne az a kép"


Miért, addig késlelteted a f@szverést? Vagy addig nem kezded el?

2021. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
97%

Ha valaki szereti mutogatni magát azt exhibicionizmusnak hívják. Van ilyen, szerintem normális dolog nőknél is. Ha ésszerű határokon belül művelik.


Tény hogy van csúnya punci, de ez is relatív. Nekem például a babapunci viszi a prímet. De egyébként teljesen mindegy, a saláta puncival sincs semmi bajom normális keretek között.

2021. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

#28 te kis hitű abba se hagyom egész napos művelet:)


feltett egy kérdést amire látatlanban nem lehet válaszolni. imádom a gondolat olvasós kérdéseket. ő szeretne választ kapni amit csak kép után lehet, ha nem hajlandó sajátot küldeni akkor keressen egyet a neten ami hasonló. de azt mondta hogy neki nem gond megmutatni. de mégse teszi. ezután jogos ha furcsálom hogy nem kamu-e a kérdés. de rólad is sokat elárul az hogy ezt el kellet magyarázni. vagy Professzor Charles Francis Xavier, más néven X professzorral beszélek sajnos az én képeségem más mint az öné. választ akar, de azt várja hogy találjam ki hogy néz ki gratula.

2021. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!