Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy az egyik Tanárunkat kirúgattuk, mert inzultálta az egyik osztálytársunkat?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit mi fújtuk fel fel a dolgokat, de az osztályfőnökünk komolyan vette és még abban a félévben kirúgatta a Tanárt. Több lány is panaszkodott rá pl; hogy a combjuk belső oldalához ér hozzá, hiába volt az igazgató jó barátja a diákok addig panaszkodtak amíg az osztályfőnökünk és néhány tanár kirúgatta.

Azóta többször irt az egyik lány osztálytársunknak, hogy még mindig nem talált munkát ezzel próbált benne bűntudatot kelteni.



2021. ápr. 8. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Tönkretettétek egy ember életét, az hogy jogos volt-e, te tudod.
2021. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha tényleg így volt és molesztált másokat akkor nagyon jól tettétek! NEM szabad elhallgatni ha valaki szexuálisan molesztál, zaklat. Kirúgták volna amúgy ezért bármelyik másik munkahelyről is, nem csak egy iskolából.
2021. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jogos volt. Ha ilyet mesélnek bármelyik gyerekem is én magam tennék lépéseket az ügyben.
2021. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk még középiskolában volt egy tanár, akiről mindnenki tudta, hogy fogadossa a diákokat. Én magam is megtapasztaltam. Arról nem is beszélve, hogy dőlt belőle a cigiszag, és látszott, hogy az alkohollal is jóban van. Egyszerűen kellemetlen ember volt, utáltam az óráit. De ha valaki felhozta ezt, nálunk az ellenkezője történt, egyből bevédte a többi tanár, senkit se érdekelt a diák szava. Még az volt a rossz, aki szót mert emelni.
2021. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon helyes.
2021. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

És akkor most tényleg molesztált vagy csak beszólt a magasságos tinilánynak, aki így állt bosszút?


Előbbi esetben igazatok volt, utóbbiban mocskos férgek vagytok. A történetedből nem derül ki, melyik eset történt.

2021. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

6-os:

Már bocs, de nem szexbaba vagyok, hogy tűrögessem a szexuális beszólásokat. És ha nem is történt fogdosás csak sok ocsmány szexista vicc és beszólás akkor is teljesen jogos a kirúgása.

2021. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

"ha nem is történt fogdosás csak sok ocsmány szexista vicc és beszólás akkor is teljesen jogos a kirúgása"


Ezt nem te döntöd el.


Ha nem történt fogdosás, csak szexista viccet mondott, akkor azt kell elmondani, hogy szexista viccet mondott, nem behazudni, hogy több is törént. Aztán majd a felelősök döntenek a pontos információk birtokában. Nem az érintettek.

2021. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Le lehet pontozni, de a hatóság félrevezetése és a hamis vád bűncselekmény, itt nincs igazi hatóság, de ha tényleg a valóság torzítás zajlott, akkor az patkányság és egyébként a rágalmazás bűncselekmény is.


az igaz vád természetesen jogos, ha tényleg történt fogodosás akkor szólni kell azonnal!!!

2021. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem minden intézményben dolgozik egy pedo... Papíron egyet értek az előttem lévővel, de a rendőrség ezt nem veszi komolyan... Jó, hogy kirúgtátok
2021. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!