Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hogyan lehet megtudni hogy a partner mennyire alárendelt?

Figyelt kérdés

Persze elsőnek rákell jönni hogy bdsm kedvelő e,mondjuk ez még egy egyszerű ismerkedős kérdésnek is beillik manapság, az meg hogy dominánsabb vagy alárendelt az a személyiségéből lejön viszont az hogy ezen belül mennyire szereti az alárendeltséget már egy másik dolog. Régebben volt egy barátnőm aki megismertette velem ,persze előtte nem gondoltam volna hogy tetszik de ő elég erősen igényelte és élvezte is a pofozástól,folytogatástól kezdve a szájbaköpésen át a....stb

És szeretnék újra átélni egy ilyet ha nem is rendszeresen,de mennyire gyakori egyáltalán és hol érdemes keresgélni?



2021. ápr. 10. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem maradtál együtt azzal a ribivel?
2021. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresgélj SMPixie-n.
2021. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1es megvan az oka viszont nem gondolom hogy valaki azért mert felvállalja magát és boldog akar lenni ribi lenne ez a baj a tarsadalommal..

2es ránézek köszi

Ott amugy lehet is találni nem ilyen elcseszel fél napot és kiderül hogy kamu?:d

2021. ápr. 10. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha lenne kedved ismerkedni írj :)
2021. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem egyszerü ilyen csajt találni,ugyanigy vagyok vele...voltam ilyen csajjal együtt,2 évet,más okok miatt lett vége,hiányzik ez a fajta szex..

Én is próbáltam már mindenféle oldalon,de rengeteg kamus van,vagy csak elöadják hogy igy Bdsm meg úgy,azt amikor meg odakerül a sor esetleg,és csak simán enyhén megszoritod a nyakát miközben erösebben dugod,akkor nyavajognak,meg ne legyél ilyen durva..olyankor már ezt a szájbaköpést vagy arcon meg se meri próbálni az ember,nemhogy még pofozkodást mert még sértödés is van belöle vagy akár szakitás...Mi ráadás oda vissza alapon csináltuk,mert volt ha én adtam pofont vagy akármit,késöbb vissza is kaptam,amitöl még jobban beindultam,volt neha adok kapok,köpök😀

Szóval nem egyszerü sajnos...

2021. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez amit leirtok nem bdsm. Egyszerűen vadultok kicsit... 😁


A bdsm lelki dolog is, iranyitasrol, alá -fölé rendelt viszonyokról, feladasrol, bizalomrol szól.

Nem csak annyi, hogy kicsit köpködök, meg megszorítom a nyakát....

2021. ápr. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!