Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit szólnátok ha...

Lányok, mit szólnátok ha lenne egy alárendeltetek aki nem a pasitok lenne hanem a csicskás szerepét töltené be?

Figyelt kérdés
fiatal srác ilyesfajta vágyakkal. csak hölgyek értelmes válaszaira vagyok kíváncsi!

2015. márc. 29. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
te beteg vagy xDD
2015. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
fiu vagyok de egy ien jó lene hogy semi dolgom nem leneXD
2015. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jön be, nem vagyok egy domina alkat. inkább rajtam uralkodjon egy férfi, de persze ne úgy mint egy állattal 18L
2015. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiú! Maxa barátnődneklennék! :D
2015. márc. 29. 12:53
 5/8 anonim válasza:
Izgalmasan hangzik :D
2015. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hova jutottunk :(, szegény srácnak már annyira hiányzik, hogy lány közelébe lehessen, hogy bármilyen lehetőséget kihasznál a lehetőségeihez mérten, csak, hogy a közelébe lehessen hozzá szóljon stb...


Szomorú, hogy hova taszít egyes embereket ez a világ, ... és csak úgy simán betegnek gondolják az embert holott a világ beteg, ... ez az ember csak arra vágyik, hogy kitörjön a kiszolgáltatottságból, reménytelenségből bármi áron.

2015. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

He smart ass! Mi vagy te valami önjelölt pszihomókus? Nem kértem elemezést.. Abszólút félre látod a helyzetet. Gondolom a bdsm-ről sem hallottál még felteszem!


Annyiban egyetértek,hogy nem vagyok beteg hanem szubmisszív... Bár gondolom ez a szó sem csenghet ismerősen!


A lányok megközelítésével hajszálvékony gondjaim sincsenek megnyugtatlak! ;)

2015. márc. 29. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:

perszer, persze :) hídjuk is el :) ?

De ha komolyan nincsenek ilyen gondjaid, akkor nincsen baj, a nők többségében úgyis él a papucs gyártási vágy.

2015. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!