Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan alakult ki a szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakult ki a szexkapcsolatod?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék! Én nem ítélkezni akarok. És már most megkérek minden kommentálni vágyót, hogy akinek gondja van a szexkapcsolatokkal, az ne is írjon inkább!

Én a kérdésemmel azt szeretném, hogy őszintén megírhasd, hogyan alakult ki a szexkapcsolat köztetek.

Szerelmes lettél?

Hosszabb barátság után alakult így?

Vagy amikor megismertétek egymást már azonnal éreztétek, hogy történni fog valami?

Esetleg zsarolás miatt alakult így? Annyi de annyi történetet hallani…

Mi a te történeted?



2021. ápr. 18. 12:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Partnerkeresőkön én is ott vagyok, de a facet sose „használtam” ismerkedésre
2021. ápr. 18. 13:13
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Egyetemről ismertem, egyszer ugyanarra utaztunk mondta hogy van par jegye vmi kiallitasra, menjek el. Nem tudtam de egy masik esemenyre viszonoztam a meghivast, utana kocsmaztunk, emelkedett hangulat, flört, csók, többi.



2. Gyakorin kezdtunk beszelgetni, folytattuk fb-n, mindketten epp szerelmi banatbol regeneralodtunk. Érezhető volt a kemia, es voltak mar kalandjai, biztos vagyok benne hogy lehetett volna valami, de vele vegul nem lett tobb mert en meg nem voltam arra kesz hogy mas lanyhoz egyáltalán hozzanyuljak.

2021. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Eddig őszinte történeteket kaptam. És várom a további őszinte eseteket…
2021. ápr. 18. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!