Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz az, hogyha egy srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogyha egy srácnak bejön egy csaj, akkor keres egy hozzá hasonlító p0rno színészt?

Figyelt kérdés

Ezt hallottam csak, de én ezt nehezen hiszem el..xd hát mennyi idő lenne mire találna egy hasonló kinézetű lányt, mint aki bejön neki..

Vagy ilyen tényleg van?:D



2021. ápr. 27. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Persze és arra zsebhokizik, mint az élő nővel szexeljen?
2021. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem igaz.
2021. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nekem teljesen random sikerült találnom, nem kerestem célirányosan :D
2021. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Előfordulhat hogy 1-1 színésznő hasonlít arra mint akit meg akarsz élőben is búbolni de nem keresed direktben mert úgysem ugyanaz.
2021. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én keresek :D
2021. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval igazából így összegezve nem kerestek, de ha találtok akkor fixen végig nézitek.:D Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 29. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!