Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tinder tele van szűz k**rvákka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder tele van szűz k**rvákkal vagy én fogok ki mindig ilyen csajokat?

Figyelt kérdés

Már jó ideje Tinderezem,kb 2 éve. Volt jó pár match,de a többségéből úgy sem lesz semmi.

Komoly kapcsolat a céljából regisztráltam a legelején,aztán úgy voltam hogyha amúgy is szexpartner keresőnek indult,akkor szexkapcsolat elől sem zárkózom el.

Idáig 3 csajjal találkoztam onnan,velük is szexkapcsolat alakult ki.


Vannak csajok,akikkel jól megy a beszélgetés,aztán a randira hívásomra is igent mondanak,aztán jönnek mindenféle kifogással hogy pont most lett rengeteg dolga,de maaajd pótoljuk máskor....

Amikor már harmadik alkalommal mondja le,akkor hagyom a francba.

Vannak akikkel alig lehet beszélgetni,mert fotó alapján bejön,de szinte csak egyszavas válaszokat adnak.

Aztán vannak olyan csajok is,aki kiírják az adatlapjukra,hogy "Legyél normális. Nem fogsz lenyűgözni a kocka hasaddal és a BMW-del" Erre fel tök normálisan ráírok,érdeklődöm felőle hogy megismerjem,majd pedig letilt.

Nem értem hogy akkor minek háborodik fel,ha azokat is elhajtja akik normálisan közelítenek felé.


Utána ott vannak akik kiírják az Insta elérhetőségüket. Többség nem akar ismerkedni,csak követőket szerezni.


Ti is ilyeneket tapasztaltok női oldalon?


2021. jún. 12. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fordított pszichológiai, ha azt írja hogy nem vagyik kigyúrt pasira drága autóval, akkor pont arra bukik csak gáz lett volna leírni.
2021. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lány barátom mondta, hogy a fiúk mind írnak leírást magukról. Nők részéről semmi, vagy valami sértődött duma. Sokkal könnyebben tudnak válogatni.
2021. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Többség nem akar ismerkedni,csak követőket szerezni."

Pontosan erről van szó, a többség az egóját akarja hízlalni. A nők nagyon sokan önbizalomhiánnyal és szeretethiánnyal küzdenek, köszönhetően a közösségi média által támasztott irreális elvárásoknak. Rondának és kövérnek tartják magukat, mert nem úgy néznek ki, mint valami fhaszom Instagram modell nő, aki a phicsájának a fényképezéséből keresi a kenyerét. A Tinder meg arra jó, hogy ha lepattinthatja a valóban érdeklődő férfiakat, akkor ezzel önigazolást nyer, hogy ő egy jó nő és rohannak utána a pasik. Hát igen, a társkeresés egy "kicsit" megváltozott az elmúlt 20-25 évben...

2021. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!